Кавові напої на основі еспрессо

Майже всі кавові напої на основі еспрессо відомі і користуються великою популярністю. Різниця напоїв тільки в добавках, їх кількості і температурі. Розглянемо найсмачніші і улюблені всіма способи приготування цього ароматного напою.
Кавові напої на основі еспрессо

Бічерін

Бічерін являє собою кавовий десерт. Цей солодкий напій подають у витонченому келих на тонкій ніжці. Письменник Олександр Дюма був шанувальником цієї кави. Описуючи в своїх книгах місто Турин, в якому був створений рецепт напою, Дюма згадує Бічерін, називаючи його смачною і красивою гордістю міста.

Рецепт цього напою Бічерін зберігається в найсуворішому секреті співробітниками кафе, в честь якого і був названий цей дивовижний напій. Відомий тільки публічний рецепт: порція міцного еспресо, молоко, вершки і чорний шоколад.

Карахильо

Карахильо – це іспанський напій пристрасті. Він обпікає не тільки високою температурою, але і алкоголем, який додається до кави. Суміш рому і бренді – ось інгредієнти, що використовуються в приготуванні карахильо. Але в основі звичайно, кави еспресо. Пропорції тут залежать від індивідуальних уподобань.

Бажаючі приготувати коктейль Карахильо, додають в напій трохи більше бренді ніж належить, алкоголь підпалюється разом з розчиненим у ньому цукром, і тільки потім в келих обережно вливають міцну каву.

Карахильо легко готується із застосуванням кавомашини. на одну порцію потрібно: 1 еспресо, 10 гр. цукру, 30 мл «Бренді». Слід змішати цукор з алкоголем, розігріти його за допомогою парової трубки кавомашини. Підпаліть полум’я і відразу ж загасити його заздалегідь готовим еспресо.

Картадо

Картадо придумали готувати італійці. У перекладі з місцевої мови Cortado перекладається як «розрізати». Суть в тому, що в міцний еспрессо додають всього пару крапель молока і таким чином, виходить, що кава розділений.

У різних країнах цей напій іменують по-своєму, так, наприклад, на Кубі, його називають «Кортадито». Латиноамериканці і португальці дуже люблять випити чашечку Картадо у другій половині дня, ближче до вечора. Напій воістину заряджають енергією і бадьорить.

Глясе

Скляний келих або фужер підкреслять красу цього напою. Слово glacé з французької мови перекладається як щось застигле або заморожене. Напій подають прохолодним і в еспрессо додають кульку морозива, але перед цим слід приготувати кави і залити все шоколадним сиропом або лікером. Зверху напій посипається цукровою пудрою і кладуть збиті вершки.

Крім перерахованих напоїв на основі еспрессо готуються такі відомі напої Американо, Капучіно, Латте і багато інших.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.