Кавові машини Spidem: переваги і секрети

Кавові машини Spidem: переваги і секретиКавові машини Spidem – це техніка італійського виробництва. Вперше почали випускати кавоварки Spidem в 1984 році, і вже тоді практично вся виготовлена продукція йшла на експорт, так як була і залишається дуже популярною у всьому світі.

Попит на Spidem пояснюється їх надійністю, простотою використання і високою продуктивністю. Ці кавоварки не настільки багатофункціональні, як багато інших, не мають настройки рівня молочної пінки, але вони дуже прості в обслуговуванні. Spidem заварює чудовий еспресо. Що стосується функціональності та якості кави, то вони можуть зрівнятися з більш дорогими апаратами інших брендів.

Зміст:

  • Конструкція кавоварки Spidem
  • Переваги кавомашини
  • Секрети довгої експлуатації
  • Відео огляд

Кавові машини Spidem: переваги і секрети

Конструкція кавоварок Spidem

В кавоварку Spidem вбудована кавомолка, яка виготовлена із сталі, а помел зерен можна відрегулювати, в залежності від ваших потреб. Від помелу залежить міцність і смак кави, тому кавової машини Spidem пропонує 16 ступенів помолу, щоб кожен споживач зміг вибрати кращий смак для себе, спробувавши кілька варіантів. Металеві ножі кавомолки настільки міцні, що здатні перемолоти будь кавові зерна, навіть якщо в кавомолку потраплять чужорідні частинки, то вони не будуть пошкоджені. Сам по собі процес перемелювання безшумні і не має вібрації, таким чином, не налякає дітей або домашніх тварин.

Разом з тим, що є можливість регулювати помел зерен, також можна виставити порцію кави на чашку напою.

Якщо хочете заварити стандартну порцію еспрессо, то це займе не більше 35 секунд. Також Spidem має функцію попереднього замочування і заварювання, завдяки чому кава виходить більш ароматним.

Переваги кавомашини

Кофемашина Spidem допоможе заварити такий кави, який ви любите, так для цього є всі функції. Наприклад, любителі капучіно мають можливість приготувати цей напій з пишною молочної пінкою з допомогою спеціальної насадки Panarello.

Автоматичної системи очищення в кавомашині Spidem немає, але її дуже просто мити і це можна проводити не частіше, ніж раз на три місяці.

Вартість такого апарату набагато нижче, ніж у аналогів. Також кофемашина володіє високим італійським якістю і продуктивністю. Купувати Spidem можна, як для дому, так і для офісу і невеликих кафе.

Кавові машини Spidem стають все більше популярними в країнах Європи, Азії та Америки. Вони відрізняються стильним дизайном, функціональністю, якістю збірки і практичністю.

З початку провадження по всьому світу вже розкупили кавоварок Spidem в кількості 2 мільйонів штук. Це найбільш прості і надійні кавомашини, тому і користуються такою популярністю. За досить низьку вартість, можна отримати дуже якісний апарат, який працює натисненням лише однієї кнопки. Варто натиснути одну кнопку, і через півхвилини чашка ароматного еспресо буде у вас на столі. Якщо хочете перервати заварювання, то потрібно просто ще раз натиснути цю кнопку і кавова машина зупинить приготування. Якщо кава попередньо замочити в кавомашині, то з нього витягнеться максимум корисних ароматичних і смакових речовин.
Кавові машини Spidem: переваги і секрети

Секрети довгої експлуатації

Якщо хочете довго користуватися цим апаратом, то слід регулярно доглядати за ним, видаляти накип, промивати всю систему і просто слідувати інструкції. Мити кофемашину Spidem дуже просто: достатньо витягти з неї основний вузол, який відповідає за якість напою, промити його під проточною водою, просушити і вставити назад.

Щоб приготувати каву в кавомашині Spidem, необхідно просто налити воду в ємність для води. Для цього слід зняти ємність для води, налити воду і встановити назад. Можна просто зняти кришку з ємності і налити воду. Щоб кава вийшов особливо смачним, краще всього використовувати відфільтровану воду. Каву треба насипати в бункер для кавових зерен. В цей бункер не повинна потрапити вода, так як це може привести до поломки або пошкодження всього апарату. Тепер треба тільки натиснути на кнопку і кавоварка приготує одну порцію напою, а якщо натиснути на кнопку два рази, то приготується дві порції кави. Приготування двох порцій забере не більше хвилини, не потрібно чекати поки завариться перша порція, а вже потім друга. Коли перша порція буде наливатися в чашку, кофемашина одночасно буде перемелювати зерна для іншої порції кави.

Якщо ж треба додати в каві більше води або за допомогою кавоварки заварити пакетик чаю, то можна зі спеціальної трубки, яка подає гарячу воду набрати необхідну кількість води.

Після того, як зерна будуть в бункері, потрібно натиснути кнопку і зерна перемелются. Потім мелена кава потрапляє заварювальний блок, де сформується кавова таблетка. Через цю таблетку під тиском буде подаватися гаряча вода. Потім буде подаватися гарячий ароматний еспрессо в чашку. Щоб кава в чашці був більш гарячим, треба чашку спочатку прогріти гарячою водою.

Всі моделі кавоварок Spidem пристосовані для того, щоб приготувати будь-який вид кавового напою, як вдома, так і на роботі. В кавомашині є трубка для видачі пара з насадкою панарелло, кофемолка, яку можна настроїти на будь-яку ступінь помелу, також система регулювання кількості меленої кави і води на чашку кави.

Компанія Spidem має в своєму користуванні авторські запатентовані технології, і їх кількість становить близько тридцяти патентів. Багато патенти куплені іншими компаніями по всьому світу і користуються великою популярністю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.