Кавові маркетингові дослідження – або кави в цифрах і відсотках

Кавові маркетингові дослідження   або кави в цифрах і відсоткахМаркетологи провели кілька цікавих досліджень, пов’язаних з кавою. Результати яких підтвердили, що кава – найпопулярніший напій і його по справжньому люблять.

Так у закладах громадського харчування по всій Росії найчастіше з напоїв замовляють саме кава – більше 60%. На другому місці – чай (57%). Одночасно відвідувачі ресторанів можуть замовити і ще якісь напої: соки (52%), пиво (38%), молочні коктейлі (34%), мінеральну воду (31%), Coca-Cola (26%). Причому, більш схильні до вибору кави опитані росіяни у віці від 25 років і старше. А молоді люди від 18 до 24 років частіше віддають перевагу Coca-Cola, молочним, безалкогольних, алкогольних коктейлів, Sprite, Pepsi і холодного чаю.

Де найчастіше п’ють каву?

Кавові маркетингові дослідження   або кави в цифрах і відсотках

Виявляється, 60% чашок ароматного напою люди випивають на своєму робочому місці, 30% в кав’ярнях чи ресторанах і тільки 10 % будинку.

Кавові маркетингові дослідження   або кави в цифрах і відсотках

Споживають в Росії кави найчастіше розчинна – 85%. Мабуть це пов’язано з його доступністю і простотою приготування, особливо в офісі. Натуральну мелену каву п’ють 10% респондентів, решта 5% вживають кавові напої.

Скільки коштує еспресо

Кавові маркетингові дослідження   або кави в цифрах і відсотках

Кавові маркетингові дослідження   або кави в цифрах і відсотках

Кавові маркетингові дослідження   або кави в цифрах і відсотках

Було підраховано, скільки коштує чашка еспрессо зварена в різних эспрессомашинах. Розглядалися три кавоварки: з кавомолкою, для меленої кави і капсульна кавоварка. Враховувалися ціна кавоварки, її термін служби і вартість сировини. Зі значним відривом перемогла эспрессомашина для меленої кави. Ціна чашки кави, звареної з її допомогою склала 16 рублів. Вартість еспрессо з капсульної кавоварки та эспрессомашины з кавомолкою – 25 і 24 рубля відповідно. Робіть висновки, яка кавоварка більш вигідна!

Темпи росту ринку кави

Останнім часом все більш популярною стає послуга “кава на винос”. Замовляючи їжу через доставка з ресторану Листя або інших кав’ярень та кафе, все частіше включають в замовлення і кави, який поступово витісняє звичні напої, такі як чай або сік. Люди із задоволенням п’ють каву на вулиці, купуючи його в мобільних кав’ярнях, у торгових центрах та інших багатолюдних місцях, купуючи його в каву-автоматах. Кожен рік обсяги споживання цього тонізуючого напою збільшуються. Сьогодні щодня москвичі витрачають близько 30 000 доларів на покупку кави. У наступному році за прогнозами експертів, ця сума збільшиться в 10 разів.

Професійні кавові секрети

Що ще цікаво, у деяких професій є свої секрети, які стосуються використання кави. Ріелтори (вперше це стали практикувати на Заході), коли показують будинок для продажу, то перш ніж запрошувати нових клієнтів – варять каву. Ні, не для п’ятихвилинної перерви і насолоди напоєм, а для аромату, який в мозку людини створює відчуття затишку і атмосферу житлового приміщення, викликає позитивні почуття і занурює в домашню обстановку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.