Кавоварка з капучинатором: підберіть для себе кращу

Кавоварка з капучинатором: підберіть для себе кращуБагато люблять капучіно, але часу на його приготуванні вистачає не завжди, тому що часто доводиться пити капучіно з пакетиків сумнівної якості. Кращим варіантом виходу із ситуації є придбання кавоварки з капучинатором. У цьому випадку потрібно просто натиснути на дисплеї на потрібну кнопку і кращий капучіно буде готовий за кілька секунд.

Є кавоварки з вбудованим капучинатором і з вбудованим. Якщо ви любите щільну молочну пінку, яка буде ідеальною, то краще всього брати капучинатор, як окремий прилад.

Коли будете вибирати кавоварку, то слід звернути увагу на дисплей і можливість змінити установки для приготування того чи іншого напою. Практично всі кавомашини з капучинатором дають можливість регулювати міцність напою, кількість і температуру. Як правило, всі любителі ароматного кавового напою вибирають кавоварку з капучинатором, яка має вбудовану кавомолку. І це не випадково, так як тільки мелений кава здатна передати всі смакові й ароматичні якості кави.

 • Saeco Lirika Black
 • Saeco Syntia Cappuccino Black HD 8839/32 One Touch
 • Schaerer Coffee Joy
 • Saeco-Philips Aulika
 • Oursson AM6240/RD One Touch
 • Mitaca i5 Milk Frother
 • Jura Ena 9 Black
 • Кава-машина GIGA 5
 • Philips Saeco Royal Gran Crema 8920/09
 • IMPRESSA Z9 One Touch TFT Alu
 • Krups EA 8019
 • Відео огляд

Кавоварка з капучинатором: підберіть для себе кращу

Saeco Lirika Black

Хорошим варіантом для офісів буде автоматична кофемашина Saeco Lirika Black. Вона має великий відсік для води – 2,5 літра, а також кольоровий дисплей. Ще в Saeco Lirika Black є функція попереднього замочування. Головними перевагами такого апарату є простота у використанні і відносно недорога вартість. Контейнер, в який поміщаються кавові зерна має об’єм 500 р. Що стосується типу капучинатора, то в кавомашині Saeco Lirika Black — це панарелло.

Saeco Syntia Cappuccino Black HD 8839/32 One Touch

Saeco Syntia Cappuccino Black HD 8839/32 One Touch відрізняється керамічними жорнами, а також має п’ять ступенів помолу зерен. Що стосується корпусу, то він складається частково з нержавіючої сталі. В кавоварку вбудований автоматичний капучинатор. Є можливість автоматичного очищення води, підігріваючи молока і його збивання до потрібного стану. Об’єм контейнера для води 1,9 літра. Така кава-машина призначена більше для домашнього використання або невеликого офісу.

Schaerer Coffee Joy

Schaerer Coffee Joy – це найкомпактніша кава-машина з цього модельного ряду. Габарити апарату настільки маленькі (ширина 305 мм), що її можна поставити в невеликому офісі. Також в кава-машині дуже тихо працює кавомолка, тому вона буде кращим варіантом для переговорних і салонів краси. Schaerer Coffee Joy може автоматично приготувати шість видів кавових напоїв: капучино, латте, ристрето, кави з молоком, еспрессо, американо, а також чай. В кавоварці є два окремих носика для видачі напоїв, тому можна приготувати одночасно два різних кави. Об’єм контейнера для води – 2,2 літра.
Кавоварка з капучинатором: підберіть для себе кращу

Saeco-Philips Aulika

Кава-машина Saeco-Philips Aulika з автоматичним капучинатором має можливість підключення до водопроводу. Цей апарат підходить для ресторанів, барів та кафе. Така професійна кавова машина подає спінене молоко через диспенсер кави. Є також можливість приготувати каву вручну, незважаючи на те, що кава-машина повністю автоматична. Контейнер для води має об’єм 4 л, а ось контейнер для кавових зерен – 1 кг. Якість помелу зерен регулюється, а також можна запрограмувати кількість напою в чашці. Є функція попереднього замочування кави. Через деякий час в кава-машині накопичується накип, так цей апарат здатний автоматично очищатися.

Oursson AM6240/RD One Touch

Автоматична кава-машина Oursson AM6240/RD One Touch — це повністю автоматична техніка з сенсорним OLED дисплеєм. Натиснувши лише одну кнопку, можна приготувати улюблений напій: латте, капучіно, еспресо і багато інших. Заварювальний блок автоматично очищається. Що стосується чашок, то підставка під них підсвічується і регулюється по висоті. У контейнер для кави поміщається до 250 г кавових зерен, а контейнер для води має об’єм 1,8 літра.

Mitaca i5 Milk Frother

Кавоварка з капучинатором Mitaca i5 Milk Frother – це просто ідеальна техніка, яка виробляється в Італії. Дизайн був розроблений компанією, що займається дизайном — bonetto-design. Така техніка стане прикрасою будь-якої кухні або бару. Вона ідеально підійде під будь-який інтер’єр. Контейнер для води має об’єм 2,5 літра. Кава готується під тиском 20 бар. Термоблок виготовлений з алюмінію. Тримач для чашок регулюється по висоті, тому можна использовть чашку будь-якої величини. Є також можливість підігріву чашки.
Кавоварка з капучинатором: підберіть для себе кращу

Jura Ena 9 Black

Jura Ena 9 Black – це повністю автоматична машина з капучинатором. Це дуже стильна і професійна техніка, а дизайн завжди буде поєднуватися з вашою кухнею. Навіть без перестановки чашки, простим натисканням кнопки можна приготувати улюблений еспрессо, капучіно, латте і багато інших кавових напоїв. Кавомолка, яка вбудована здатна перемолоти зерна безпосередньо перед приготуванням напою, а також можна налаштувати 5 ступенів помелу. Jura Ena 9 Black не дуже великого розміру, а контейнер для води має об’єм 1,1 літра. Контейнер для кавових зерен вміщує в себе 125 р. Такий апарат відмінно підійде для домашнього використання. Виробник — Швейцарія, так що якість говорить сама за себе. Регульований дозатор здатний приготувати улюблений напій за лічені секунди. Діалоговий дисплей має три кольори, які допомагають визначити стадію готування кави. Якщо горить зелене, то це означає, що кавова машина готова до приготування напою. Їли червоний, то такий колір говорить про необхідність дій з боку користувача. Жовтий колір вказує на режим програмування. У Jura Ena 9 Black вбудована автоматичне очищення від накипу і масел.

Кофемашина GIGA 5

Кофемашина GIGA 5 – це апарат преміум класу. Така машина є новим стандартом досконалості і естетичності. GIGA 5 класу – це кофемашина для тих, хто вимагає досконалості у всьому. Завдяки тому, що кава-машині є два бункери для кавових зерен, дві кавомолки, які можуть працювати одночасно, і два контейнера для води, є можливість готувати два різних види кави одночасно. А в меню є така безліч кавових напоїв, що кожен знайде щось для себе. Кожен контейнер для кавових зерен має об’єм 280 г, а контейнер для води – 2,6 літра.в кава-машині вбудована керамічна кавомолка, тому вона працює практично безшумно і швидко. Молоко і кава також може подаватися одночасно. Рецептів, автоматично запрограмованих в кавомашині, 19, але також можна запрограмувати свій власний рецепт.

Philips Saeco Royal Gran Crema 8920/09

Така кавоварка як Philips Saeco Royal Gran Crema 8920/09 є повністю автоматичною, також з автоматичним капучинатором. Є можливість підігрівати чашки перед їх наповненням і можна приготувати капучіно, так і інші напої, тільки з одним натисненням кнопки. Після приготування кави дуже легко очистити контейнер для кави і видалити накип. Регулюється фортеця напою і кількість. Бойлер для води швидко нагрівається, що прискорює процес приготування. Контейнер для кавових зерен вміщує в себе 350 г кави, а контейнер для води – 2,2 літра. Кавоварка може працювати цілий день без перерви, що зручно у великих офісах і барах.
Кавоварка з капучинатором: підберіть для себе кращу

IMPRESSA Z9 One Touch TFT Alu

Вражаюча якість кави показує кавоварка з автокапучинатором IMPRESSA Z9 One Touch TFT Alu. Дизайн такої кави-машини просто захоплює і підходить практично до будь-якого стилю кухні. Ця елегантна техніка зроблена з високоякісних матеріалів і відповідає швейцарськими стандартами. Варто тільки вибрати на кольоровому дисплеї бажаний варіант напою, апарат дуже тихо приступить до роботи і запропонувати потрібний кави за лічені секунди.

Krups EA 8019

Кава-машина Krups EA 8019 є функціональним пристроєм, а також має компактні розміри. Цей апарат без проблем поміщається навіть на маленькій кухні. Крім того, кавоварка Krups EA 8019 має унікальний дизайн в дуже смачних тонах – шоколадно-чорних. Одночасно можна засипати в контейнер для кави 275 г кавових зерен. Контейнер для води вміщає в себе 1,8 літра. Кава-машина Krups EA 8019 має капучинатор типу панарелло. Також цей апарат може приготувати еспресо, лате, може спінити молоко і нагріти воду. Кавомолка регулюється в залежності від необхідного ступеня помелу. Ще можна відрегулювати фортеця напою і його кількість.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.