Кавоварка Siemens: різновиди модельного ряду

Кавоварка Siemens: різновиди модельного рядуКавоварка Siemens – це втілення всіх передових технологій в області приготування кави. Нові модельні ряди пропонують скористатися поліпшеною якістю самого апарату, швидкістю включення, приготування напою, а також якістю самого еспресо і пишною молочної пінки. Також завдяки великому дисплею російською мовою, можете швидко вибрати улюблений напій або ж запрограмувати свій власний рецепт.

Особливою якістю відрізняється приготований новим Siemens кави латте макіато. Для того щоб приготувати цей м’який напій, потрібно тільки вибрати розмір порції і натиснути кнопку старт.Для тих, хто любить більше пити чай, кавоварка Siemens також буде доречна, оскільки має можливість нагрівати воду до необхідної температури. Ще вона здатна підігріти молоко, яке можна використовувати для приготування какао.

Не варто хвилюватися про те, що після приготування якого-небудь напою вам доведеться вручну мити кавоварку, тому що вона має функцію самоочищення. Всього лише за півхвилини автоматична машина впорається з цим завданням.

Зміст:

  • Різновиди кавоварки Siemens
  • Siemens TE706201RW
  • Siemens TK 58001
  • Siemens TK 64001
  • Siemens TK 65001
  • Siemens TK 69009
  • Siemens TK 52002
  • Історична довідка
  • Відео огляд

Кавоварка Siemens: різновиди модельного ряду

Різновиди кавоварки Siemens

Компанія Siemens пропонує багато варіантів кавоварок. Можна розглянути кілька з них:

Siemens TE706201RW

Кавоварка Siemens TE706201RW має електронно-механічне управління. Приготування напою автоматичне. На свій розсуд можна приготувати еспресо, так і капучіно. Якщо ж вам потрібен тільки окріп, то цей апарат для вас також підійде. Що стосується самої кави, то є можливість використовувати як мелена, так і каву в зернах.

Дана модель особливо хороша для приготування еспрессо. Якщо засинаєте кавові зерна, то вони спочатку потрапляють в кавомолку, а вже потім в еспрессо-камеру, куди також під тиском 19 бар потрапляє пар. Еспресо-камера також може регулюватися в обсязі, так як має спеціально розроблену пружинну кришку, яка дозволяє засипати від 6 до 12 грам кавового порошку. Завдяки тому, що всі гранули кавового порошку постійно обертаються разом з парової масою, кожна гранулка з усіх боків контактує з водою. Завдяки цьому, з порошку вичавлюється все і виходить насичений смак і аромат кави. Завдяки особливій технології, кавовий порошок перед приготуванням напою замочується на кілька секунд, а вже потім вариться. За допомогою функції подачі гарячої води і пари можна приготувати густу молочну пінку для капучино або заварити чай, просто вскипятив воду за лічені секунди.

Коли включаєте кавоварку, автоматично активізується спеціальна функція, яка промиває всі частини апарату, до яких торкається вода. Так що, для кожної нової чашки кави використовується тільки чиста і свіжа вода. Завдяки таким особливостям кавоварки Siemens TE706201RW, повністю розкривається аромат кави.

Машина також передбачає регулювання міцності кави і величину порції. Ще можна відрегулювати розмір порцій одразу для двох чашок кави. Якщо кава в зернах засипається в кавомолку, то мелену каву можна засипати в отвір близько кавомолки. Так, що можна використовувати як мелена, так і каву в зернах.

Готову каву з цієї кавоварки краще всього подавати в підігрітих чашках. Саме для цього на підставці для чашок розташована пластина, яка має функцію підігріву чашки.

В кавоварку вбудована спеціальна система очищення від накипу, яка очищає систему всього за один крок. Еспресо-камеру краще зняти і промити під краном.

Ще одним варіантом кавоварки цієї компанії є Siemens TK 58001. Це повністю автоматична машина, яка має вбудований діалоговий дисплей і автоматичний капучинатор. Кофемашина в новому дизайні відмінно підійде до дизайну вашої кухні та офісу. Система управління досить проста, так що ви швидко приготуєте улюблений еспресо, капучино або латте – це займе у вас кілька секунд.

Siemens TK 58001

Кавоварка Siemens TK 58001 досить компактна, її ширина 26 см, так що вона відмінно впишеться на вашій кухні. Ще апарат має особливу конструкцію капучинатора, який робить молочну пінку ще більш об’ємною.
Кавоварка Siemens: різновиди модельного ряду

Siemens TK 64001

Кавоварка Siemens TK 64001 є повністю автоматичною і пропонується на ринку в новому сріблястому кольорі. Управління кавоварки спрощене і має діалоговий дисплей. Приготування кави буде приносити справжнє задоволення, від натискання першої кнопки, до приготування молочної піни.

Також можна засипати цілі кавові зерна і встановити в кавомашині ступінь помелу – від тонкого до грубого. Ще Siemens TK 64001 передбачає регулювання фортеці – від 7 до 14 г на порцію напою. Меню пропонує вибір мови дисплея управління, на вибір дається 8 мов. Потужність кавоварки 1300 Вт. Контейнер для води має об’єм 1.8 літра.

Siemens TK 65001

Кавоварка Siemens TK 65001 виконана в новому сріблястому кольорі, який відмінно впишеться в кухню будь-якого дизайну. Управління апаратом здійснюється поворотним перемикачем. Також в кавомашині є функція спінювання паром та подачі гарячої води. Завдяки таким функціям можна приготувати капучіно або заварити чай. Siemens TK 65001 пропонує особливу технологію динамічної варіння з попереднім замочуванням кава-порошку. Така технологія допомагає отримати найкращу каву з неперевершеним ароматом. Любите капучино або латте макіато? Кавоварка Siemens TK 65001 саме для вас, так як має нову конструкцію капучинатора, яка допомагає отримати дрібнопористу, м’яку, густу пінку з молока, яка не залишити нікого байдужим.

Коли ви вперше вмикаєте машину, під час переходу з режиму вимкнено в режим очікування, програма автоматично обмиває всі частини кавоварки, так що вода постійно свіжа і чиста, а кава виходить більш ароматним і смачним. Завдяки діалогового дисплею можна запрограмувати улюблений рецепт кави або мова управління. Потужність кавоварки 1400 Вт. Контейнер для води має об’єм 1.8 літра, а контейнер для кави вміщує 250 грам кави. Siemens TK 65001 також має піддон з підігрівом чашок, щоб кава була ще більш ароматним і смачним, так як чашки перед тим, як наливати в них кава, необхідно підігрівати.

Siemens TK 69009

А ось кавоварка Siemens TK 69009 виконана в класичному, елегантному чорному стилі. Управляється така машина з допомогою поворотних перемикачів. Як і в більшості інших кавоварок компанії Siemens, цей апарат має функцію спінювання пара, а також подачу гарячої води для приготування капучино, чаю або інших гарячих напоїв. Перед тим, як готувати каву, кава-порошок попередньо замочується на кілька секунд.
Кавоварка Siemens: різновиди модельного ряду

Siemens TK 52002

Для тих, хто любить почати свій день з чашки кави, компанія Siemens представила кофемашину Siemens TK 52002 з вбудованою кавомолкою. Ще ця кавоварка обладнана спеціальною системою «Aroma whirl system plus», яка максимально усуває екстрактивні речовини кави-порошку. Завдяки цій технології, порошок постійно циркулює з парової сумішшю, з-за чого вилучаються всі корисні речовини і кава виходить більш ароматним і насиченим. Це відбувається тому, що в процесі варіння всі гранули знаходяться в контакті з водою. Також TK 52002 регулює ступінь помелу зерен, міцність напою і обсяг чашки. Ще можна одночасно приготувати дві чашки кави. Ця функція корисна як тим, хто любить пити каву удвох, так і тим, хто п’є каву в великих кількостях. Універсальна програма очищення від накипу збільшить термін служби кавоварки та позбавить вас від трудомісткого процесу очищення апарату вручну.

Кавоварка Siemens TK 52002 має спеціальний піддон для збору крапель, що робить процес приготування кави акуратним. Краплі води і залишки кави не будуть потрапляти на стіл, а все піде в піддон.

Історична довідка

Siemens – це компанія, яка працює на світовому ринку вже багато років. Почала свою роботу компанія в 1847 році в Німеччині і з того часу працює в зовсім різних сферах. Одним з таких напрямків стало виготовлення кавових машин. Кавоварки Siemens виготовлені для того, щоб зробити життя простіше і комфортніше. Розмір кавоварок цієї компанії настільки невеликий, що будь-яка з них ідеально впишеться в інтер’єр кухні. У більшості моделей компанії є система енергозбереження. Також практично всі кавоварки здатні регулювати ступінь помелу зерен, попередньо замочувати кави, а також покращувати смак напою, завдяки очищенню всієї системи перед тим, як готувати каву. Можна також помітити, що ці кавоварки дуже схожі за функціональністю з компанією Bosh. Це не плагіат, так як довгий час компанії співпрацюють. Так що всі спільні розробки компанія Siemens використовує цілком законно. Але крім схожих характеристик, компанія пропонує деякі особливості своєї продукції. Деякі оснащені опціями спінювання пара, приготування просто гарячої води, для приготування чаю або іншого напою. Деякі мають капучинатор спеціальної конструкції. Інші просто більш компактні, навіть мають ширину 26 сантиметрів, щоб вміщалися навіть в самі маленькі кухні. Ще є кавоварки Siemens, які здатні якісно спінити молоко, щоб вийшов смачний і ніжний капучіно. У всіх кавоварках Siemens є проограмма, яка допомагає вибрати фортеця напою і обсяг.

Кавоварки Siemens можна встановлювати в невеликих барах і кафе, в офісах, в своїх будинках. Особливостями бренду є простота у використанні, стильний, компактний дизайн, доступна ціна і якість готового напою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.