Кавоварка Ровента – інструкція

Кавоварка Ровента відноситься до еспресо-комбайнів, і поставляється разом з інструкцією по використанню. Цей апарат трохи схожий на ріжкові кавоварки, однак у ньому є вбудована кавомолка. Завдяки їй, вам вдасться уникнути занадто міцного водянистого або кави, що властиво просто рожковим кавоварки.

Кавоварка Ровента – інструкція

Особливості кавоварки

Кавоварка Ровента забезпечена налаштуванням регулювання помелу кави, що дає можливість налаштувати її у відповідності зі своїми смаковими уподобаннями. Крім того, ця кавоварка готує каву з свіжомелених зерен, що має особливу цінність для справжніх цінителів кави.

Порівняно з рожкової кавоваркою експрессо-комбайн Ровента володіє рядом додаткових можливостей.

По-перше, вам не обов’язково мати під рукою мелену каву. Все, що вам потрібно – це взяти кавові зерна і завантажити їх в кавомолку комбайна. Визначившись з тим, який напій вам хочеться в даний момент: кава еспресо або кава капучіно, ви набираєте параметри і ставите еспресо кавоварки завдання і отримуєте чудовий напій. Якщо ж у вас гость або ви хочете приготувати другу чашку кави своїй коханій людині, тобто вам потрібно заварити дві чашки, то в цьому випадку проблем теж немає – еспресо комбайн без проблем впорається з цим завданням.

Еспрессо кавоварка Ровента забезпечена автоматичним капучинатором. Крім того, якщо у вас немає під рукою ні кава в зернах, ні меленої кави, але зате є кавові чалди – то і тут еспрессо кавоварка заварит для вас відмінний кави. Зазвичай, еспресо комбайни продаються з комплектом для застосування кавових чалд.

Характеристики кавоварки Ровента

Температура нагрівання води в бойлері напівавтоматичного кавоварки Ровента становить від 87-95°С. Робочий тиск помпи одно 15 бар.

Потужність приладу завжди говорить про його продуктивності, а так як кавоварка Ровента має потужність 1250 Вт, вона швидко нагрівається і здатна за один раз збити пінку для двох порцій капучіно, у вигляді стабільних показників тиску і температури.

Дана еспрессо кавоварка обладнана металевим холдером. Це відмінний матеріал, оскільки такий холдер накопичує тепло і утримує стабільну температуру протягом 25 секунд заварювання еспресо.

Країна виробник: Китай гарантійний строк обслуговування 24 місяці.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.