Кавоварка Philips saeco hd 8745

Кавоварка Philips saeco hd 8745

Вже три роки, як в нашій родині з’явилася кавоварка PHILIPS Saeco XSMALL HD 8745. Призначена вона для виготовлення кави в домашніх умовах. В експлуатації дуже проста і зручна. Для приготування кави використовуються тільки цілі кавові зерна, так як в кавомашині вбудована кавомолка з керамічними жорнами. Є ручка, за допомогою якої можна регулювати ступінь помелу зерен, залежно від використовуваного типу кави. Розташовується регулювання помелу всередині ємності для кавових зерен і дає можливість вибрати п’ять різних режимів, від великого до дрібного помелу.

Кавоварка Philips saeco hd 8745

Можлива регулювання подається каву в чашку. Виходячи зі смакових уподобань або розміру ємності, можна запрограмувати подачу кави двома наявними кнопками. Одночасно можна наповнити одну або дві чашки, розташувавши під спеціальним носиком подачі рідини. В залежності від обраної кнопки, можна отримати каву еспресо або так званий довгий кави. По досягненню встановленого рівня автоматично зупиняється подача води.

Кавоварка Philips saeco hd 8745

В арсеналі кавомашини є спеціальна трубочка, що дозволяє використовувати функцію пара. З допомогою пари можна приготувати у себе вдома справжній капучіно! Для цього береться ємність наповнюється холодним молоком на 1/3, краще охолодити молоко заздалегідь в холодильнику. У ємність з молоком опускається трубка для пари, повертається перемикач і з допомогою подається пара, молоко перетворюється в рівномірну пінку. Після цього зупинити подачу пари і перейти в режим кави. Все, ваш кави капучіно готовий!

Кавоварка Philips saeco hd 8745

Також кофемашина здійснює подачу гарячої води. Ємність вставляється під трубку подачі пари, повертається ручка перемикача і по досягненні бажаного обсягу гарячої води, повертається назад. В процесі приготування, потрібно строго слідувати інструкції і дотримуватися правил безпеки, щоб уникнути опіків. В обслуговуванні машина проста. Щодня рекомендується звільняти контейнер відходів, в якому накопичується відпрацьований кавова гуща. Спустошувати піддон, призначений для збору крапель. До речі, піддон оснащений спеціальним поплавцем, який піднімається при заповненні контейнера вгору. Час від часу чистити блок приготування кави. Промивати бак для води, чистити фільтр проточною водою. Стежити щоб бак був наповнений свіжою питною водою. Стежити за блоком приготування кави, досипати в міру потреби кавові зерна. Всі частини машини протирають вологою ганчіркою і тільки піддон, контейнер для відходів і контейнер для води можна мити.

Кавоварка Philips saeco hd 8745

До плюсів можна додати: режим очікування, через годину машина сама відключається для економії електроенергії, якщо нею ніхто не користується; цикл ополіскування і самоочищення; в порівнянні з іншими подібними машинами має досить компактні габарити, що дозволяє розмістити агрегат навіть на самих маленьких кухнях; зручне розташування контейнерів на передній панелі, можна ставити апарат навіть в кут; має різні ступені регулювання помелу, дозволяючи краще розкрити смак кави; в цілісному стані зерна довше зберігають свої смакові якості і завдяки вбудованій млині, щоразу здійснюється свіже мливо, що дозволяє повною мірою насолодитися смаком і ароматом свіжої кави! На мій погляд, мінуси повністю відсутні, хіба що видаваний звук в процесі приготування. Та й то, ніхто з домочадців не звертає на нього увагу. За довгі роки служби кофемашина нас ні разу не підвела, служить справно, стала справжньою улюбленицею і займає своє гідне місце. В даний час навіть думки не виникає міняти її на щось більш нове та сучасне. Кілька порад, які можуть знадобитися:
Якщо в банку насипати цукор і покласти кілька очищених часточок апельсина, то через деякий час, цукор просочиться його ароматом і надалі віддасть його, при додаванні в чашечку кави.

Кавоварка Philips saeco hd 8745

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.