Кавоварка Nespresso: бренд і модельний ряд

Кавоварка Nespresso: бренд і модельний рядКавомашини Nespresso – це техніка, яка виробляється компанією Nespresso, що є дочірньою компанією Nestle. Це дочірнє підприємство розробило такі капсули, які тривалий час зберігають смак і аромат свіжого натурального кава. А ще справили кавоварку, яка дозволяє використовувати ці капсули. Що стосується самих капсул, то вони наповнені найкращими сортами кави, так що кава, як і кавоварка Nespresso є насправді елітними.

Nespresso – це, насамперед, спосіб життя, так як для капсул кави використовується тільки елітний кави. Ці ж кавомашини і капсули продаються тільки в спеціальних магазинах Nespresso, що розташовані в найбільших містах. Кожен, хто купує кофемашину Nespresso, автоматично стає членом клубу Nespresso. Така кава дуже цінується у високих колах і серед знаменитих людей.

Зміст:

  • Історична довідка
  • Види кавових машин
  • Nespresso PIXIE DeLonghi EN125.L
  • Nespresso Delonghi Lattissima EN 720.M
  • Кофемашина Lattissima+ EN 520.R
  • Nespresso Maestria EN 450.CW
  • Кавоварка Citiz & Milk EN 266.CWAE
  • NESPRESSO Essenza Auto KRUPS XN2140
  • Бренд Nespresso
  • Відео огляд

Кавоварка Nespresso: бренд і модельний ряд

Історична довідка

Компанія має єдине дітище, яке називається Nespresso Essenza D100 Soft Red. Ця кавоварка, ширина якої 16.6 сантиметрів, проводиться виключно компанією. Інші моделі випускаються спільно з іншими компаніями-партнерами. Сама компанія Nespresso надає тільки капсульну систему заварювання, а інші партнери – електронне наповнення і дизайн. Коли на моделі кавоварки варто виробником компанія-партнер, то все одно, в обов’язковому порядку, на етикетці фігурує назва Nespresso.

Компанія Nespresso, співпрацюючи з Siemens, справила кофемашину Nespresso Siemens TK, а також Nespresso Siemens by Porsche Design. Особливістю цих апаратів є автоматична здатність закладати і викидати капсули.

Спільне виробництво з компанією DeLonghi явило світові таку кавоварку як Nespresso DeLonghi Lattissima. Ця кавова машина має два термоблока, які використовуються окремо для води і для молока. Можна автоматично задавати кількість молока і води, а можна задати рецепт, який найбільше любите.

Результатом спільної роботи з Krups є такі кавомашини, як Krups Nespresso Essenza, Le Cube XN 5005 і Krups Nespresso Concept flow stop. Головним достоїнством цих кавоварок є простота у використанні, а також оригінальний дизайн.

Види кавових машин

Nespresso – це найкрасивіші кавоварки і капсули. Що стосується капсул, то вони містять кращі пропорції обсмаженої кави кращих сортів і якості. Така кава зберігає свій смак і аромат досить довго.

Виробники кави вважають, що капсульний кава зберігає свій чудовий смак під час приготування.

Nespresso PIXIE DeLonghi EN125.L

Nespresso PIXIE DeLonghi EN125.L – це сучасна кавоварка, яка досить компактна, а також інтелектуальна. Ця кавова машина поєднує все собі функціональність, дизайн і висока якість напою. Завдяки сучасним технологіям компанія Nespresso змогла створити саму маленьку кавову машину, в результаті чого, можна заощадити простір на кухні. Вага цієї кавоварки складає всього 2.8 кг, тому її можна брати з собою в поїздки і варити в будь-якій ситуації улюблений напій, що бадьорить. Ще однією перевагою апарату є автоматичне регулювання контролю рівня шуму. Завдяки інтелектуальності кавомашини, вона оптимально економить енергію і час. Обслуговувати і мити PIXIE легко. У будь-який час можна швидко приготувати каву через 30 секунд після включення машини.

Для того, щоб завантажити капсулу в кавоварку, варто просто підняти металеву ручку і відсік для капсул відкриється. Якщо ви забули після експлуатації вимкнути кавоварку, то вона автоматично відключатися через 9 хвилин після останнього заварювання кави. При такій автоматизації, кофемашина PIXIE дозволяє економити близько 40% електроенергії, що досить багато по відношенню з іншими кавовими машинами. У ній є спеціальне підсвічування, яка змінює свій колір залежно від того, в якому режимі знаходиться апарат: можна заварювати каву чи потрібно налити воду в резервуар. Кожен з легкістю може запрограмувати машину на приготування або еспресо лунго. Для цього необхідно просто натиснути кнопку. Завдяки тому, що складається підставка, можна використовувати чашки будь-якої висоти.
Кавоварка Nespresso: бренд і модельний ряд

Nespresso Delonghi Lattissima EN 720.M

Кавоварка Nespresso Delonghi Lattissima EN 720.M – це приклад автоматичного заварювання кави зі збитими вершками. Завдяки такій функції, можна приготувати справжній кава зі збитими вершками, латэ або просто гаряче молоко.

Молочний контейнер ємністю 450 мл відразу після приготування поставити в холодильник. Експлуатація кавоварки досить проста, не вимагає особливих навичок. Завдяки простому набору кнопок можна приготувати улюблений напій, незалежно від того простої це кава, кава з молоком або капучино. Всі налаштування можна зберегти і персоніфікувати, а лише регулювати кількість молока і води. Також є підставка, яка змінює своє положення в залежності від того, якої величини чашку використовуєте.

Кофемашина Lattissima+ EN 520.R

Кофемашина Lattissima+ EN 520.R – це також капсульна кавоварка, яка оснащена запатентованою системою приготування капучино. Необхідно натиснути лише одну кнопку та отримайте улюблені напої, такі як еспресо, капучіно та латте макіато. Особливістю цієї кавоварки є запатентована система IFD, що дозволяє готувати улюблений напій і регулювати щільність молочної піни. Після експлуатації кавомашини, можна, завдяки спеціальної автоматичної промивки системи, позбутися від залишків молока в контейнері. Якщо молоко, що залишилося, контейнер можна поставити в холодильник. Розмір контейнера для молока становить 350 мл.

Якщо ви хочете приготувати каву кави в машині Lattissima+ EN 520.R, то вам потрібно просто включити кавоварку і почекати 40 хвилин, поки вона не прогріється. Всі клавіші, завдяки яким можна вибрати потрібний напій, з підсвічуванням. Вбудований також автоматичний викид капсул. У контейнер для використаних капсул поміщається 10 капсул. Контейнер для води вміщає в себе 900 мл.

Nespresso Maestria EN 450.CW

Nespresso Maestria EN 450.CW – це професійний капучинатор, який виготовлений з нержавіючої сталі. Завдяки спеціальній регулювання кількості пари, можна приготувати ароматний напій на основі молока. Також регулюється підставка для чашки, з-за чого можна ставити як маленьку чашку для еспрессо, так і високі келихи для латте. Кавоварка Nespresso Maestria EN 450.CW – це капсульна кавоварка. Після включення, вже через 25 секунд можна заварювати каву. Використані капсули в кавомашині автоматично видаляються. Резервуар для води знімний і обсяг його становить 1.4 л. Контейнер для капсул також знімний, а ще вбудована спеціальна система автоматичного відключення.
Кавоварка Nespresso: бренд і модельний ряд

Кавоварка Citiz & Milk EN 266.CWAE

Кавоварка Citiz & Milk EN 266.CWAE має вбудований Aerocinno для приготування молочної піни та гарячого молока. Після останнього приготування кави через 30 хвилин автоматично включається режим енергозбереження. Підставка для чашки, як у попередніх кавомашинах, також регулюється.

NESPRESSO Essenza Auto KRUPS XN2140

Капсульна кавоварка NESPRESSO Essenza Auto KRUPS XN2140 є компактною кавоваркою, використовуючи яку можна приготувати справжній ароматний еспрессо. Взагалі, кава Nespresso – це не просто каву, це новий вимір у світі кави. Фахівці компанії Nespresso відібрали кращий кави і, завдяки інноваційним технологіям, зберігає свій первозданний аромат і смак довгий час. Щодо професіоналізму, то фахівці в області кави з багатим досвідом, які створювали кавомашини і капсули Nespresso, змогли створити систему, що об’єднала задоволення і досконалість, естетику і простоту.

Бренд Nespresso

Бренд Nespresso – це частина всесвітньо відомої компанії Nestle. Ця компанія лідирує на ринку кави з виробництва капсульного кави. Ідея створення капсульного кава з’явилася в 1986 році. В той момент було завдання створити кави в такому вигляді, в якому зможе приготувати найкращий еспресо кожен, хто навіть не має спеціальних навичок. Вже в 1990 році підписується контракт з Turmix. Ця компанія налагоджує продажу кавоварок Nespresso в Швейцарії. Після цього починаються підписуватися та інші контракти з іншими відомими компаніями. Такі контракти дозволили Nespresso вийти на ринок США і Франції. В наш час кавоварки Nespresso продаються в більш ніж 50 країнах світу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.