Кавоварка Krups: модельний ряд і причини успіху

Кавоварка Krups: модельний ряд і причини успіхуКожен любитель кави шукає способи максимального спрощення процесу приготування цього напою. Звичайно, самий кращий кава – це кава, який приготовлений своїми руками. Спочатку потрібно перемолоти зерна, висипати в турку і заварити справжній ароматний напій. Тим більше, що за всім процесом приготування необхідно спостерігати, щоб кава не втік на плиту. А, якщо потрібно швидко приготувати улюблений напій, тоді що, треба пити розчинну каву? Ні, можна просто придбати кавоварку і процес приготування кави займе не більше хвилини.

Кавоварка krups — це багатофункціональна техніка, яка відрізняється своєю надійністю і відмінним дизайном. Ці кавоварки мають вбудовані кавомолки, завдяки яким можна регулювати ступінь помелу. Ще машина має вбудовані автоматичні системи для приготування капучино та інших видів кави. Завдяки системі фільтрації води та її пом’якшення, кава розкриває свій смак і аромат на 100 відсотків.

Зміст:

  • Причина успіху кавоварки Krups
  • Кавоварка Krups EA 8010
  • Кавоварка еспресо Krups EA 8050
  • Нова кавоварка Krups EA9000
  • Кавоварка Krups — XN 2001 Nespresso Essenza Titan
  • Krups — EA 8250 Compact Espresseria
  • Кавоварка Krups — EA 8260 Espresseria Automatic
  • Відео рецепт

Кавоварка Krups: модельний ряд і причини успіху

Причина успіху кавоварки Krups

Автоматична кавоварка Krups дозволяє готувати каву без будь-якої участі і вашого втручання. Такий неповторний напій навряд чи вийде приготувати в турці і будь-яким іншим способом. Кофемашина готує каву з неперевершеним смаком і ароматом. Це забезпечується завдяки тиску в 15 бар, з-за чого пароводяна суміш проникає крізь кавовий порошок, вбираючи в себе тільки найкраще.

Кавомолка, вбудована в кавоварку дуже міцна і виготовлена з нержавіючої сталі. Так, що довговічність апарату забезпечена. Для помелу достатньо засипати зерна в кавомолку і вибрати ступінь помелу, а далі весь процес приготування кави буде відбуватися автоматично.

Перед тим, як привести машину в дію, треба вказати яку саме каву ви бажаєте. Саме для цього призначений зручний дисплей з підсвічуванням, де відображається основне меню. Такий дисплей дуже простий у використанні, так що вам не складе труднощів натиснути на кнопку улюбленого напою, встановити його обсяг і фортеця. Навіть, якщо ви виберете за замовчуванням, то кавоварка самостійно вибере оптимальне співвідношення води і кави.

Більшість кавоварки krups мають систему самоочищення. Без зовнішнього втручання машина зможе самостійно видалити накип і очистити всю систему кавового апарату. Виробники кавових машин подбали, щоб вони були більш енергоефективні, тому наповнили їх системою переходу в режим очікування.

Кавоварка Krups EA 8010

Однією з таких кавоварок є кавоварка Krups EA 8010. Ця кавоварка має потужність 1450 Вт. В кавоварку також вбудована кавомолка. Фільтр цього апарату знижує жорсткість води і знищує всі шкідливі мікроби, які є у звичайній воді. Завдяки такій системі ви будете пити смачний і ароматний кави. Щоб приготувати каву в цій кавомашині, треба засипати каву в зернах, а кавомолка самостійно перемеле зерна в порошок. Спеціальний ключ допоможе регулювати ступінь помелу. Також існує можливість вибрати фортеця кави.

Ще можна приготувати капучіно, так як в кавомашині вбудований капучинатор, завдяки якому виходить справжній капучіно з пінкою. Він працює таким чином, що гаряче повітря змішується з молоком.

Кавоварка Krups EA 8010 дозволяє приготувати відразу дві чашки кави. Якщо хочете дізнатися, закінчилися зерна, то не потрібно відкривати кришку, так як прозорий контейнер.

Krups EA 8010 має функції, які дозволяють автоматично вмикати і вимикати кавоварку. Якщо ви не дуже любите мити посуд і різні прилади, то кавоварка Krups EA 8010 саме для вас. Завдяки системі самоочищення і контейнера для відходів, кофемашина очищається автоматично. Так що, експлуатація та очищення кавоварки Krups EA 8010 не складе ніяких турбот.
Кавоварка Krups: модельний ряд і причини успіху

Кавоварка еспресо Krups EA 8050

Кавоварки Krups призначені для справжніх цінителів кави. Підтвердженням цьому є кавоварка еспресо Krups EA 8050, яка рівномірно нагріває воду, завдяки чому виходить особливо смачний і ароматний кави. У Krups EA 8050 вбудована автоматична кофемолка, тому можна просто засипати кавові зерна і апарат автоматично їх перемеле. Що стосується дизайну, то ця машина має сучасний сталевий колір.

Кавоварка Krups EA 8050 обладнана найновішими системами автоматичного помелу, міцності напою і обсягами порцій кави. Важливою особливістю кавоварки Krups EA 8050 є автоматичний капучинатор. Потрібно лише натиснути одну кнопку і кофемашина нагріє, взобьет і молоко і наллє його в чашку. Ця процедура займе мінімум часу і сил. А якщо ви любите пити каву великими порціями, то Krups EA 8050 дозволяє приготувати дві порції, а дозатор, який регулюється по висоті, що дозволяє використовувати кухоль будь-якої висоти.

Ще кавоварка Krups EA 8050 має вбудований фільтр для води, який очищає від накипу і різних шкідливих речовин. Також є можливість скористатися функцією «Підігрів чаші», так що кава буде приготуванні за всіма правилами. Коли кава вже буде готовим, можна з легкістю видалити накип і решту олії від кави. Дисплей Krups EA 8050 з підсвічуванням, а контейнер прозорий, так що процес приготування напою дуже простий і зрозумілий.

Нова кавоварка Krups EA9000

Також неможливо не відзначити абсолютно нову кавоварку Krups EA9000. Завдяки цьому апарату, у вашому будинку з’явиться справжній професіонал в області кави і його приготуванні. Машина робить все як на замовлення, потрібно лише натиснути кнопку і отримаєте те, що хочете саме ви. Всі інгредієнти, які необхідні для приготування того чи іншого напою будуть додані в чашку з точністю до міліграма. А смак і аромат кави буде просто зачаровувати.

Навіть якщо ви захочете приготувати капучіно, то Krups EA9000 також допоможе вам у цьому. Натиснувши одну кнопку, отримаєте запашну каву з молочною пінкою, тим більше, що ця кавоварка має функцію регулювання висоти молочної піни.

Ще Krups EA9000 володіє унікальною рівномірної системою нагріву. Коли ви вибрали необхідну функцію, то в контейнер самостійно наливають потрібну кількість води і швидко нагрівається до необхідної температури. Така система нагріву запатентована компанією.

Очищення Krups EA9000 відбувається автоматично, а завдяки піддона для крапель, поверхня завжди буде чистою. Потужність кавоварки Krups EA9000 1450 Вт. Резервуар для води має ємність 1.7 літра. Країною виробником є Франція.
Кавоварка Krups: модельний ряд і причини успіху

Кавоварка Krups — XN 2001 Nespresso Essenza Titan

А ось кавоварка Krups — XN 2001 Nespresso Essenza Titan має потужність трохи менше 1260 Вт, але практично нічим не поступається від інших. Якщо у вас маленька сім’я, то така кавоварка саме для вас, так як контейнер для води складає 1 літр. Виробляється дана модель в Швейцарії та в Китаї. У контейнер для використаних капсул поміщається 10 капсул. Кава готується під тиском 19 бар. Ця кавова машина призначена тільки для капсульного кави, але вручну контролюється кількість кави в чашці.

Krups — EA 8250 Compact Espresseria

Ще одним екземпляром є кавоварка — Krups — EA 8250 Compact Espresseria, яка має потужність вже 1450 Вт. В апарат вбудований резервуар для води об’ємом 1.8 літра. — Krups — EA 8250 Compact Espresseria може приготувати класичний еспрессо, так і ароматний ніжний капучіно. Під тиском 15 бар вода з’єднується з кавою і виходить неперевершений кавовий напій. В кавомашині є режими автоматичної декалькации і автоматичної промивки. Також в — Krups — EA 8250 Compact Espresseria вбудовані індикатори, які попереджають про те, що машина готова до роботи, вказує на режим роботи, на те, що в контейнері немає води або кави, а також про те, що потрібно очистити кавоварку.

Дуже зручна підставка дозволить вам зберігати свої чашки. Ще цю підставку можна автоматично підігрівати. Що стосується капучинатора, то він має функцію самоочищення.

Перед тим, як готувати каву в Krups — EA 8250 Compact Espresseria, треба засипати кавові зерна, а вбудована кавомолка перемеле їх до потрібного стану. Також є окремий резервуар для молока.
Кавоварка Krups: модельний ряд і причини успіху

Кавоварка Krups — EA 8260 Espresseria Automatic

Кавоварка Krups — EA 8260 Espresseria Automatic має потужність 1450 Вт. Резервуар для води об’ємом 1.8 літра, так що на велику компанію вистачить цього смачного і ароматного напою. Виготовляються Krups — EA 8260 Espresseria Automatic в Швейцарії.

Повністю автоматична Кофемашина і має піддон для підігріву чашок. Висота дозатора для кави також регулюється, тому можна використовувати чашку будь-якої висоти. Включення і відключення кавоварки також відбувається автоматично.

З допомогою Krups — EA 8260 Espresseria Automatic можна приготувати капучіно, тому що у неї вбудований автокапучинатор. Парове сопло, яке подає піну і гаряче молоко, дозволяє приготувати найкращий латте і капучіно, натисненням лише однієї кнопки. Під час приготування молоко автоматично всмоктується в контейнер, потім нагрівається і відразу ж змішується. Молоко з контейнера потрапляє безпосередньо в чашку.

Фільтр для води в кавомашині Krups — EA 8260 Espresseria Automatic працює по запатентованій системі. Така фільтрація пом’якшує воду, видаляє всі шкідливі речовини, які негативно впливають на смак кави. Тонкість помолу кавових зерен регулюється одним поворотом ключа.

За рахунок швидкого і рівномірного нагрівання води, ви отримуєте ароматний і смачний кави еспресо вже з першої чашки. Кавоварки Krups існують різні, вибирайте ту, яка задовольнить усі ваші бажання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.