Кавоварка Krups – інструкція

Кавоварка Krups повинна використовуватися згідно з інструкцією тоді ви легко навчитеся готувати ароматний напій, будб то еспрессо, рістретто, капучіно або лунго. Пристрій володіє вбудованою системою термоблока і тиском 15 бар. Кавова машина працює виключно з кавовими зернами, які були смолоты безпосередньо перед приготуванням, що дозволяє отримати напій з максимальним ароматом, покритим золотистої густою піною.

Кавоварка Krups   інструкція

Інструкція з безпеки

Для початку необхідно вивчити інструкцію з безпеки:

  • Перед тим, як вперше включити прилад ретельно прочитайте правила використання і збережіть їх.
  • Підключати прилад слід тільки до заземленої розетки. Переконайтеся, що кабель живлення відповідає напрузі електромережі, вказаному на табличці приладу.
  • Ні в якому разі не можна ставити прилад на гарячу поверхню, наприклад на електроплиту або поруч з вогнем.
  • Якщо ви помітили несправність під час експлуатації – одразу ж вийміть вилку з розетки.
  • Не кладіть шнур або вилку на гарячі частини приладу.
  • Прилад повинен бути захищений від морозу і вологості.
  • Коли ви займаєтеся усунення накипу з приладу, що потрібно діяти у відповідності з інструкціями.
  • Якщо ви тривалий час не користувалися приладом перед очищенням його слід відключити від електромережі.

В цілому прилад повинен використовуватися тільки для приготування кави, эспресоо, підігріву рідин і молочної піни.

Приготування кави

Перед першим включенням кавоварки або виявленні змін до жорсткості води слід адаптувати прилад до певної жорсткості води. Щоб визначити рівень жорсткості води скористайтесь тестовій смужкою, придбаної разом із пристроєм, або зверніться до свого постачальника води. Кофемашина «запитає» якої жорсткості використовується вода при першій настроювання приладу.

Для отримання еспресо оптимальної температури і з красивою піною, чашки рекомендується підігріти. Велику роль відіграє також якість використовуваної води, тому переконайтеся, що вона холодна і свіжа, що в ній немає сполук хлору.

У кави еспресо аромат сильніший у порівнянні з класичним кава, яку готують через фільтр. Хоч смак еспрессо більш виразний, довше і сильніше відчувається, по факту в ньому міститься менше кофеїну, ніж в каві, приготованому через фільтр: приблизно 60-80 мг на чашку, в порівнянні з 80-100 на чашку. Тому часу на його приготування йде менше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.