Кавоварка Krups – інструкція по застосуванню

Кавоварка Krups укомплектована інструкцією із застосування, яка допоможе вам розібратися з правильним, швидким і якісним приготуванням напоїв. Дана еспресо-кавоварка призначена для приготування саме еспресо. Замість звичайної фільтраційної сіточки, мелену каву насипається в пластмасовий або металевий ріжок і ретельно пресується (штамп).

Кавоварка Krups   інструкція по застосуванню

Принцип дії

У рожкової кавоварки Krups пара проходить через мелену каву і фільтр з дрібними осередками під високим тиском. При цьому з кави виділяється максимальна кількість ароматичних речовин. Готовий напій розливається по підігрітим чашечках. Кращий смак кави еспресо набуває, якщо чашка попередньо була нагріта до 40 С.

Особливості кавоварки

Кавоварка Krups ріжкового типу має кілька важливих параметрів, на які необхідно звернути увагу, оскільки від них безпосередньо залежить якість готового напою.

Матеріал ріжка

Кавоварка може бути забезпечена ріжком з пластмаси або металу. Насправді металевий набагато перевершує пластмасовий, тому при можливості вибору віддайте перевагу рожку з металу. Справа в тому, що в ньому кави набагато краще прогрівається і напій виходить насиченим з густою і пишною пінкою. У пластмасовим ріжку, навіть при правильно перемелених якісних зернах, вийде недодержанный водянистий напій з кислуватим смаком і світлої піною.

Потужність рожкової кавоварки

Щоб кава еспресо готувався правильно тиск помпи не може становити менше 15 бар, а тиск в ріжку – 9 бар. Дані параметри притаманні тільки кавоварки потужністю від 100 до 1700 Вт. Якщо кавоварка потужністю менше 1000 Вт і видає тиск усього в 4 бару, то навряд чи ця кавоварка реально відноситься до рожковому типу, найімовірніше вона виявиться гейзерній.

Температура нагріву

Нагрів води повинен досягати температури в 87-95 градусів. Кипляча вода не здатна облагородити кави.

Додаткові параметри

Крім цих основних факторів, існує ще ряд параметрів, не настільки критичні для якості напою, але при цьому впливають на зручність приготування і можливість розмаїття напоїв.

До додаткових функцій рожкової кавоварки відносяться: наявність автоматичного або механічного капучинатора, можливість застосування фасованого кави, наявність спеціального клапана для захисту від перегріву та перевищення тиску пари, а також індикатори роботи.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.