Кавоварка Delonghi – інструкція по застосуванню

Інструкція по застосуванню кавоварки Delonghi повинна бути прочитана до початку складання й експлуатації приладу. Лише так у вас вийде забезпечити кращі результати і зробити експлуатацію побутової техніки максимально безпечною.

Кавоварка Delonghi   інструкція по застосуванню

Установка кавоварки

Правила установки кавоварки Delonghi:

  • Кавоварку необхідно поставити на робочу поверхню подалі від мийки кранів з водою.
  • Переконайтеся, що напруга елетромережі таке ж, як вказано на табличці приладу. Прилад повинен підключатися тільки до розеток з надійним заземленням і допустимим струмом не менше 10 А. Виробник не бере на себе відповідальність за можливий збиток, який пов’язаний з тим, що немає заземлення.
  • Якщо виделка не відповідає розетки, зверніться до кваліфікованого фахівця для заміни розетки більш підходящою.
  • Кавоварку можна ні в якому разі встановлювати в приміщенні, де температура повітря може бути нижча 0°С або дорівнює цим показником. В іншому випадку замерзання води викличе пошкодження в апараті.
  • У разі коли шнур електроживлення декілька довше, ніж необхідно для покриття відстані від розетки, зайву його частину можна прибрати в кавоварку, проштовхнувши в отвір, з якого він дістається.
  • Мережевий шнур повертається вліво або вправо в залежності від того, де знаходиться найближча до апарату розетка електроживлення. Шнур можна закріпити спеціальними засувками, які розташовані на дні пристрою. Коли мережевий шнур буде повернутий слід переконатися, що він ретельно закріплений цими засувками.

Приготування капучіно

Заварювання еспресо також описано в інструкції, однак цей процес проходить простіше, ніж приготування капучіно, тому необхідно звернути особливу увагу на те, як приготувати капучіно:

  • У ємність для молока налийте необхідну кількість цього продукту. Рекомендується брати свіже зняте молоко, яке було охолоджено в холодильнику. Ємність беріть з урахуванням того, що обсяг молока збільшиться в три рази.
  • Проведіть процедуру приготування еспресо, при цьому пам’ятайте, що для приготування 2 чашок для капучино знадобиться більшу кількість води, ніж для двох чашок звичайної кави, оскільки для того, щоб збити молоко потрібен пар. Селектор треба встановити в положення «MEDIUM».
  • Збийте молоко в капучинаторе і повільно викладіть збите молоко в каву, зверху посипте капучіно какао-порошком.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.