Кавоварка Bosch: історична довідка, модельний ряд

Кавоварка Bosch: історична довідка, модельний рядБагато вважають каву самим смачним напоєм. Його можна пити як уранці, так на протязі всього дня. Велика частина населення починають свій ранок з чашки кави. Вдень, на роботі, також, щоб підбадьоритися, п’ють каву. А якщо після робочого дня потрібно ще трохи попрацювати, то чашечка кави завжди допоможе не заснути. Буває так, що після роботи потрібно зустрітися з друзями, то в цьому випадку кави просто незамінний.

Якщо раніше більше людей варили каву в турці, то в наш час все більше популярними стають кавомашини. Звичайно, адже така машина може приготувати каву за лічені хвилини або навіть швидше.

Зміст:

  • Історична довідка
  • Види кави-машин Bosch
  • Bosch TCA 5601
  • Bosch Benvenuto
  • Bosch TES 70121 RW VeroBa
  • Bosch TES 50328 RW
  • Bosch ТСА 6801
  • Bosch TES70621RW
  • Bosch ТСА 5401
  • Відео огляд

Кавоварка Bosch: історична довідка, модельний ряд

Історична довідка

Досить відомим брендом в області кавоварок став Bosch. Що стосується якості, то ця компанія за досить доступною ціною випускає дуже хороші моделі. Кавоварка Bosch зможе приготувати каву за хвилину, при цьому не займе багато місця і відмінно впишеться в інтер’єр.

Bosch випускає велику різноманітність кавоварок і кожен може вибрати собі таку, що ідеально підійде саме йому. Швидкість приготування здійснюється завдяки повній електронній системі управління. Варто тільки натиснути кнопку і отримати ароматний напій. Кавомашини можна придбати як для дому і офісу, так і для кафе або інших місць загального харчування.

Що стосується виробництва кавових машин Bosch, то вони виготовляються в Швейцарії та Словенії. Можна також вибрати колір машини і функціональність. Кавоварки Bosch мають вагу не менше 8-9 кг. Можна використовувати як мелену каву, так і в зернах. Якщо завантажити у кавоварку цілі зерна, то машина сама подрібнити їх до потрібного стану. також машина має функцію регулювання фортеці. Є такі кавомашини, які дозволяють приготувати капучіно. Кавоварки Bosch самі очищаються і легко миються. В залежності від ціни кавоварки регулюється кількість функцій.

Кавоварки Bosch є наочним прикладом професіоналізму, так як виробник вклав у свою техніку все, щоб їй змогли користуватися всі, навіть без спеціальних навичок. Щоб приготувати каву в такій машині буде потрібно лише кілька хвилин.
Кавоварка Bosch: історична довідка, модельний ряд

Види кавових машин Bosch

Всі приготування напою відбувається автоматично, так, не відволікаючись від роботи, можна насолодитися ароматним і смачним напоєм. У сучасному світі компанія Bosch є лідером у виробництві та споживання сучасної побутової техніки. Головним принципом компанії є вкладення великих фінансів, щоб люди їм довіряли, а не чути невиправдані сподівання споживачів.

Найпопулярнішими на ринку кавових апаратів вважаються капсульні і автоматичні машини. Що стосується капсульних кавоварок, то вони досить зручні, так як приготування кави в них займає дуже мало часу. Bosch на інтелектуальному рівні швидко розпізнає рецепт улюбленого напою. Незалежно від того, що машина автоматична, можна самому задати параметри і отримати каву потрібної фортеці і обсягу.

Є також економічні моделі, які призначені, більшою мірою, для тих, хто п’є не більше однієї чашки кави в день. Також якщо ви використовуєте кофемашину тільки для перемолу кавових зерен, а волієте варити каву в турці, то така економічна модель буде вам найкращим варіантом.

Але, якщо у вас велика сім’я, то краще всього придбати кавоварку більшого обсягу. Компанія Bosch виробляє машини крапельного типу, а також комбіновані моделі. Капсульні кавоварки повинні мати оптимальне співвідношення електричної потужності і обсягу води. Об’єднані кавомашини є більш професійними, так як призначені для справжніх цінителів кави, а ще більш складні в пристрої, так як дають можливість приготувати різні кава-напої.

Якщо ви збираєтеся придбати кавоварку для дому, то краще всього віддати перевагу кавомашині Bosch, так як недорогі моделі цього бренду, нітрохи не поступаються дорогої техніки.
Кавоварка Bosch: історична довідка, модельний ряд

Bosch TCA 5601

Хорошим варіантом вважається модель Bosch TCA 5601, яка може працювати як з зерновою кавою, так і з меленим. В цю машину вбудована функція регулювання обсягу і фортеці, в залежності від ваших потреб. Також цей апарат має програму, що допомагає легко очистити накип і видалити його. Ще ця модель пропонує приготувати каву з молоком або з молочної пінкою.

Bosch Benvenuto

Для домашнього використання ще хорошим варіантом буде Bosch Benvenuto. Ця модель має цікавий дизайн. Ще вона оснащена вдосконаленою системою приготування кави з молоком, також така система дозволяє автоматично приготувати відмінну пінку. До складу кавоварки Bosch Benvenuto входить знімний піддон та окрема ємність для молока.

Bosch TES 70121 RW VeroBa

Що стосується моделі Bosch TES 70121 RW VeroBa, то вона дозволяє приготувати каву більшого обсягу, так як має більший резервуар для води і зерен. Чашку не потрібно переставляти, тому що вбудований пересувний диспенсер подачі кави. У цьому апараті є спеціальна блокування від дітей, що дозволяє використовувати таку модель в будинку, де є маленькі діти.

Кавомашини марки Bosch – це, в першу чергу, якість. Якщо ви вибираєте кавоварку, то краще всього віддати перевагу кавомашині Bosch, так як ви забезпечуєте себе, одночасно, якісною і надійною технікою. Що стосується цінового сегмента, то компанія Bosch пропонує товари досить недорогі. Так що можна підібрати собі одночасно недорогу і якісну техніку.

На смак і аромат кави впливає безліч чинників – це і якість помелу зерен, температура, при якій заварювався кави, якість води та багато інших факторів. Звичайно, всі умови дотримуватися не завжди вийде, але хороша кофемашина допоможе зробити ароматний і смачний напій. Кавоварки Bosch здатні приготувати таку каву без вашої безпосередньої участі.
Кавоварка Bosch: історична довідка, модельний ряд

Bosch TES 50328 RW

Bosch TES 50328 RW – це автоматична машина, яка призначена для приготування кавового напою натисненням лише однієї кнопки. Ця кавова машина самостійно перемелює зерна, завдяки вбудованій кавомолці. Також самостійно пресує кави і через маленькі дірочки пропускає гарячу воду, заварюючи каву під тиском 15 бар. Навіть якщо вона довгий час була вимкнена, приготування кави, весті з розігрівом займе не більше 30 секунд.

Використовуючи кофемашину Bosch TES 50328 RW, можна відрегулювати налаштування так, як любите саме ви. У цій моделі є 5 ступенів фортеці, кілька ступенів помолу, температура напою, а також кількість води. Ще можна приготувати дві порції кави.

Ще в цю марку кавоварки вбудований автоматичний капучинатор, який дозволяє збити молоко в пінку і приготувати капучіно, латте і інші напої з молоком. Bosch TES 50328 RW оснащена автоматичною системою відключення. Таким чином, можна виставити час або параметри і машина самостійно вимкнути по закінченню цього часу. Резервуар для води у такій машині дозволяє налити 1.7 літра, що дає можливість заварити велика кількість кавового напою.

Bosch ТСА 6801

Кава-машина Bosch ТСА 6801 має бункер для зерен 250 р. Окремий відсік для меленої кави іншого сорту. Є також відділення для попереднього підігріву чашок. Можна ще відрегулювати ступінь помолу кавових зерен і кількість кавового порошку, щоб приготувати найсмачнішу каву. Ця модель дозволяє встановити час приготування і автоматичного відключення, а також може перейти в режим очікування, якщо вам терміново потрібно кудись відлучитися на деякий час. Є також капучіно-контроль, щоб приготувати щільну молочну піну.

Якщо проаналізувати кофемашину Bosch ТСА 5201, то вона має чорний глянсовий колір. Апарат має термоблок 15 бар. Ще є можливість заварювати каву з попереднім замочуванням. Контейнер для кави має об’єм 250 грам. Є можливість приготування двох чашок кави одночасно. Контейнер Для води має об’єм 1.8 літра.

Bosch TES70621RW

Bosch TES70621RW – це повністю автоматична кофемашина, яка має функцію авто-капучіно. Приготування кави в цій машині відбувається натисненням всього однієї кнопки. У ній можна приготувати еспресо, подвійний еспресо, дві чашки кава, кава з молоком, тепле молоко, латте макіято, капучіно та інші напої. У цій кавомашині регулюється дозатора для чашок. Можна використовувати як цілі зерна і так і мелену каву. Що стосується цілих зерен, то кавомолка в цьому апараті може зробити будь помел.
Кавоварка Bosch: історична довідка, модельний ряд

Bosch ТСА 5401

Bosch ТСА 5401 – це кавова машина досить компактна, яка має ширину 26 сантиметрів. Завдяки такому дизайну, такий апарат поміститься на будь-якій кухні. Незважаючи на те, що кофемашина невеликого розміру, вона здатна задовольнити навіть самі різноманітні смаки. Завдяки спеціальному сопла, по якому подається гарячий пар, можна спінити молоко і приготувати капучино або латте. Якщо натиснути потрібні кнопки, то можна приготувати каву необхідної міцності і кількості. Перед цим, для кожної порції, відбувається помел і заварювання кави послідовно. Є також спеціальна підставка, що для того, щоб попередньо підігріти чашки. Експлуатація кавоварки принесе тільки задоволення, так як дисплей сам підкаже які кнопки натискати, і в якій послідовності. Коли насипати зерна, коли наливати воду, видаляти кавову гущу і очищати систему. А спеціальна програма автоматично очистити накип. А еспресо-камеру можна вийняти і просто помити під краном.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.