Кавоварка Bosch – інструкція з експлуатації кавоварки Bosch

Багато справжні любителі кави вибирають все ж заварний натуральний розчинну каву. Кавоварка Bosch є одним з представників апаратів для приготування кави, під час придбання якого додається інструкція з експлуатації кавоварки Bosch. Кавоварка сьогодні – це один з найсучасніших способів приготування кави.

Кавоварка Bosch   інструкція з експлуатації кавоварки Bosch

Види кавоварок

Кавоварки розрізняють за способом заварювання напою на краплинні, френч-преси, автоматичні, комбіновані, капсульні, гейзерні, але кожна кавоварка вимагає навиків поводження. Освоїтися зовсім нескладно, потрібно просто вивчити інструкцію по експлуатації і уважно дотримуватися її рекомендацій.

Особливості інструкції

У будь-якій інструкції до кавоварки містити такі розділи:

  • Інструкція по установці і запуску;
  • Заходи з безпеки;
  • Детальний опис пристрою;
  • Опис першого запуску кавоварки і підготовка приладу перед використанням;
  • Рекомендації по усуненню вапняного нальоту;
  • Рекомендації по догляду та очищення;
  • Рецепти приготування капучіно, для кавоварки містить капучинатор;
  • Рецепти приготування еспресо;
  • Перелік можливих несправностей і рекомендації по їх усуненню.

Для того, щоб ваша нова кавоварка краще збереглася і прослужила як можна довше в інструкції з експлуатації передбачено покрокове керівництво по її застосуванню. Безумовно, експлуатація кожної моделі кавоварки має свої особливості і тонкощі.

Основні моменти в застосуванні кавоварки

Для рожкової кавоварки, в якій використовується мелену каву в якості сировини, що засипається в спеціальний ріжок, необхідно навчитися правильно утрамбовувати в ньому порошок – від цього залежить якість готового напою. На якість кінцевого продукту впливає також якість самого меленої кави.

Гейзерного кавоварка складається з декількох складових частин: ємності для готової кави з гумовою прокладкою, ємності для кави з клапаном, ємності для води з аварійним клапаном, верхнього фільтра (не в кожній кавоварці). Верхню частину слід відкрутити, вийняти ємність для води, заповнити до запобіжного клапана водою нижню частину. Після цього наповнити ємність для кави порошком меленої кави д країв, не трамбуючи його, і поставити її на нижню частину. Верхня і нижня частини з’єднуються і кавоварка ставитися на середній вогонь.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.