Кавоварка Bork C800 – інструкція

Кавоварка Bork C800 випускається з інструкцією, де описано сам пристрій і правила його використання. Ця кавоварка відмінно впорається з навантаженням з приготування напоїв, як в ресторані, так і в домашніх умовах. В принципі кавоварку Bork C800 цілком можна назвати кавоваркою, оскільки вона постачена численними функціями. Формальна відмінність полягає в тому, що в процесі приготування напою кавоварка вимагає участі людини, в той час як кавомашина самостійно виконує операції.

Кавоварка Bork C800 – інструкція

Опис кавоварки Bork C800

Кавоварка Bork C800 має стандартне тиск пари – 15 бар, корпус зроблений з нержавіючої сталі. Обсяг знімного бака для води становить 2,2 л. Апарат забезпечений функцією попереднього варіння, функцією автоматичної прочищення, панеллю для прогріву посуду, неоновим підсвічуванням кнопок, є також місце для зберігання шнура, індикатор нагріву, підсвічування індикатора рівня води, пенал для зберігання приладдя. У цьому апараті можна готувати капучіно, є в наявність насадка для збільшення молочної піни. В цілому кавоварки Bork відрізняються эргономичностю, відмінним дизайном.

Інструкція по застосуванню

Для приготування кави в кавоварці Bork C800 використовують сильно обсмажені кавові зерна, які пройшли дрібний помел. Під час приготування напою порошок обробляється парою під тиском або ж киплячою водою. За рахунок цього процесу вдається досягти ефективної екстракції ароматичних масел, що містяться в кавовому порошку і в результаті отримати високоякісний напій. Завдяки такій процедурі у кави утворюється золотиста пінка з желатиноподобных складових зерен.

Приготування еспресо

Так як ця кавоварка відноситься до рожковому типу, приготування напою в ній відбувається під високим тиском пари. Для того, щоб зварити каву вам потрібно заповнити ріжок меленими кавовими зернами, потім налити воду у відповідний резервуар. Вміст ріжка ретельно утрамбовується. Всі складові кавоварки ставите на місце і включаєте апарат. Процес варіння кави пішов.

Пара проходить через кавовий порошок під високим тиском, потім готовий кави проливається в прогріту чашку. Для приготування капучино використовуйте насадку для збільшення молочної піни.

Високоякісна кавоварка Bork C800 готує каву прекрасної якості з відмінним ароматом і смаком.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.