Кавоварка Bork C700 – інструкція

Кавоварка Bork C700 поставляється разом з інструкцією по експлуатації. Сама по собі вона відноситься до нової компактної моделі в колекції професійних апаратів для варіння кави від Bork. Даний пристрій володіє больщим резервуаром для води і тиском в 15 бар, завдяки чому забезпечується відмінний смак і аромат кожної приготовленої чашечки кави. Кавоварку Bork C700 можна придбати на російському ринку і в окремих магазинах Bork.

Кавоварка Bork C700 – інструкція

Особливості пристрою

Якість готового напою залежить від цілого ряду факторів, дотримання яких дає можливість зберегти всі корисні властивості напою і точно передати аромат і смак. Для збереження щільної консистенції кави еспресо чашка повинна бути нагріта до певної температури. Тому виробник кавоварки обладнав її спеціальною панеллю для підігріву чашок, яка дозволяє прогрівати посуд і підтримувати необхідну температуру перед подачею кави.

За рахунок компактності кавоварки її можна встановлювати на кухні будь-якого розміру. Разом з цим пристрій оснащений середнього розміру резервуаром для води (ємністю 2,75 л), завдяки чому використання кавоварки стає зручним і простим.

Потужний нагрівальний елемент, обладнаний функцією автоматичного охолодження, за рахунок чого забезпечується швидкий нагрів води і підтримання оптимальної температури, запобігає можливість обпектися окропом. Помпа з тиском в 15 бар виробляє потрібний тиск для приготування кави еспрессо.

Ви можете вибирати тип фільтра: з подвійним або одинарним дном – це дозволяє експериментувати зі смаком приготавливаемого напою, а також отримувати менше або більше кавової пінки, в залежності від індивідуального смаку. В апараті є також вбудований капучинатор з насадкою для збільшення молочної піни.

Приготування еспресо

Оскільки кавоварка ріжкового типу, кава у неї готуватися під високим тиском з мелених зерен. Так процес приготування кави починається з заповнення ріжка меленою кавою, а бойлера – водою. При цьому вміст ріжка слід гарненько утрамбувати. Потім кавоварка включається і напій готується. Під високим тиском пара проходить через кавовий порошок, а готову каву наливають у чашку, бажано прогріту.

Оскільки приготування напою відбувається під високим тиском, з кавового порошку виділяється максимум ароматичних і корисних речовин.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.