Кавомашина Gaggia Titanium – інструкція

Кавомашина Gaggia Titanium – це пристрій переважно для домашнього використання, але також може бути встановлено в приймальні у секретаря, до нього в комплекті обов’язково йде інструкція з покроковим описом правил експлуатації.

Кавомашина Gaggia Titanium   інструкція

Опис кавоварки Gaggia Titanium

Кавомашина Gaggia Titanium є новинкою в модельному ряду кавоварок фірми Gaggia, в якій, виробникові вдалося поєднати високу надійність і дивовижне якість приготування кави. Так як корпус виконаний з нержавіючої сталі зі стильним підсвічуванням і оригінальним дизайном, ця кавова машина чудово впишеться в будь-який інтер’єр, будь то кав’ярня, офіс або кухня в будинку. У процесі розробки Gaggia Titanium інженери врахували всі побажання і вимоги користувачів. В результаті в ній об’єднали всі попередні моделі, використавши їх найкращі характеристики.

Дана модель є повністю автоматичною, не дивлячись на свій поважний вигляд досить проста в експлуатації, що дає можливість користувачеві приготувати будь кава на будь-який смак, не витрачаючи при цьому багато сил і часу.

Щоб максимально швидко переходити від приготування еспрессо до створення капучино або просто окропу, кофемашина була забезпечена двома бойлерами: для мнговенного утворення пари для нагрівання води.

Крім усього іншого в комплект входить спеціальне пристосування для автоматичного збивання молока, яке є важливою складовою в приготуванні капучіно. Для економії такого дорогоцінного ранкового часу, Gaggia Titanium забезпечили функцією програмованого включення/відключення необхідне, заданий користувачем час.

Особливості в приготуванні кави

Не менш важливо в приготуванні кави це наявність у даній кавомашині спеціальної платформи для прогрівання посуду, що наближає її до професійної побутової техніки. Також для зручності використання кавова машина оснащена місткими резервуарами для води об’ємом 2,3 літра і для відпрацьованої кави на 14 порцій.

Як і інші сучасні моделі кавоварки Gaggia Titanium обладнана мікрокомп’ютером з рідкокристалічним дисплеєм, завдяки якому можна встановити необхідні параметри роботи кавомашини, увійшовши в функцію програмування.

Слід звернути увагу, що якщо ємність для води була спустошена або кавова машина не включалася довгий час, потрібно зробити дренаж для видалення повітря з внутрішніх бойлерів і контурів. Про необхідність проведення даної процедури вам вкаже повідомлення “VENTILATE”, яке з’явиться на діалоговому дисплеї кавомашини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.