Кавомашина Gaggia: секрети якості

Кавомашина Gaggia: секрети якостіКавомашина Gaggia Accademia – це апарат, який допоможе вам відчути себе справжнім баристой і професіоналом в області кави. Навіть, якщо ви ніколи не готували каву самостійно, завдяки цій кавомашині у вас вийде смачний і ароматний напій. Кавомашина Gaggia Accademia дозволить приготувати все що завгодно – від ароматного еспрессо до солодкого капучино. Такий неперевершений смак і аромат виходить завдяки двом автономним бойлерам: один для приготування кави, а інший для подачі пари. Ще в кавоварці вбудований спеціальний глечик для молока, щоб приготувати капучіно з молочної пінкою.

Зміст:

  • Секрети якості
  • Тонкощі приготування кави
  • Технічні особливості
  • Відео огляд

Кавомашина Gaggia: секрети якості

Секрети якості

Кавомашина Gaggia Titanium – це сучасна новинка, яка відрізняється високою надійністю і неповторним якістю напою. Корпус цієї кавоварки виготовлений з нержавіючої сталі. Дизайн досить оригінальний, з підсвічуванням на дисплеї. Така кавова машина підійде як для кухні, так і для офісу чи бару. Творці кавомашина Gaggia Titanium у цьому апараті поєднали всі вимоги і пропозиції покупців. Таким чином, в кавомашині поєднуються всі попередні моделі в найкращих пропорціях. Ця модель повністю автоматична, і, незважаючи на свій солідний вигляд, дуже проста у використанні. Завдяки такому апарату, ви не витратите ні сил, ні часу на приготування ароматної і смачної кави.

Тонкощі приготування кави

Якщо ж ви хочете швидко перейти з приготування еспрессо до капучіно, то кавова машина Gaggia Titanium – це самий кращий варіант, так як оснащена двома контейнерами: один для нагріву води, а інший для пари. Ще пропонується спеціальний пристрій для приготування молочної піни для капучіно. Ця модель також має піддон для підігріву чашок, завдяки чому кава виходить ще більш смачним. Контейнер для води в кавомашині досить великий – 2.2 літра. А контейнер для використаної кави вміщує в себе 15 порцій. Сучасні моделі кавоварок має рідкокристалічний дисплей. Не відстає і Gaggia Titanium, яка також має мікрокомп’ютер, завдяки якому можна задати необхідні параметри для управління кавоваркою.
Кавомашина Gaggia: секрети якості

Технічні особливості

Потужність кавоварки Gaggia Titanium 1250 Вт. Тиск, при якому варитися каву – 15 бар. Для приготування кави в кавоварці, можна засипати цілі зерна, а вбудована кавомолка перемеле їх до необхідного стану. спеціальний дозатор визначає, скільки кави потрібно для чашки готового напою – 6-9 грам. У контейнер для кави вміщається 300 грам кави-порошку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.