Кава зі згущеним молоком

Кава – чудовий напій, який допомагає прокинутися рано-вранці і піднімає настрій. Кава зі згущеним молоком дещо м’якше міцного еспресо і смачніше. Рецепт приготування такої кави досить простий, але щоб напій вийшов як треба і згущене молоко не згорнулося, ви повинні знати пару «секретних» прийомчиків.

Кава зі згущеним молоком

Кава зі згущеним молоком рекомендується робити з меленого натурального кава і не використовувати розчинний порошок. Адже смак напою завжди залежить і від сорту обраного кави і від води, яка використовується для приготування напою. Вода повинна бути чистою та прохолодною, абсолютно точно вона не повинна бути кип’яченою – це зіпсує будь-який напій.

Щоб приготувати каву зі згущеним молоком, вам потрібні такі інгредієнти:

  • Згущене молоко за смаком;
  • Чашка свіжозготовленої кави;
  • Цукор.

Перелийте готовий кави з турки в чашку, але не наливайте до країв – повинне залишитися місце для згущеного молока. Каву треба трохи остудити, після чого додати цукор за смаком і ложку згущеного молока. Перемішайте всі інгредієнти. Тепер напій готовий до вживання. Пам’ятайте, що не потрібно класти молоко в каву поки він ще гарячий, інакше молоко згорнеться і буде виглядати неапетитно. Цей каву можна пити як холодним, так і гарячим.

Якщо ви любите гарячий кави, його краще пити з чашки насолоджуючись ароматом і смаком цього напою. Якщо ж вам подобається холодний кави, його бажано пити з прозорого склянки, додавши трохи льоду. Пийте через трубочку.

Кава зі згущеним молоком часто люблять люди, що займаються творчістю, а також діти. Цей чудовий напій піднімає настрій і додає енергії.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.