Кава Жокей – види, виробник

Кава Жокей представлений великою кількістю видів, виробник Санкт-Петербурзька компанія «Орімі Трейд», яка закуповує кавові зерна якісної арабіки в різних куточках світу, серед яких основні-це Болівія, Індія, Бразилія.

Кава Жокей   види, виробник

Основні різновиди

Кава Жокей представляє на російському ринку асортимент кави в зернах, меленої кави і розчинну каву з різними добавками. Саме кава в зернах володіє більшою популярністю, так як краще зберігатися, а зерна піддаються мінімальній обробці.

Класичний Жокей

Характеризується м’яким і добре збалансованим смаком, оксамитовим ароматом, за рахунок поєднання суміші вишуканих сортів арабіки і декількох плантацій. Бразильська арабіка надає кави фортеця, кенійська — додає легку кислинку, колумбійська — робить смак ніжний з шоколадним відтінком. Ця кава продається в фольгованих пакетах зі спеціальними клапанами розміром по 500, 250, 125 грам.

Жокей по-східному

Являє собою унікальну суміш зерен арабіки, зібраної в Африці та Центральній Америці. Характеризується незвичайним смаком, з нотками диких фруктів, винним присмаком і божественним ароматом шоколаду. Продається в пакетах по 500 і 250 грам.

Традиційний

Це напій підійде любителям міцної кави. У ньому поєднуються зерна арабіки вирощеної в Індонезії та Бразилії, тому кава володіє насиченим, щільним, з невеликою гіркуватістю і легким солодким смаком. Придбати його можна в пакетах по 400, 200 і 100 грам.

Жокей Італійсько

Це справжня італійська кава, володіє насиченим терпко-солодким смаком, отриманими в результаті з’єднання зерен з Ефіопії і Центральної Америки. Фасується в пакети по 500 і 250 грам.

Баварський кави

Готовий напій характеризується незвичайним ароматом шоколаду. Цей вид кави має індивідуальним оксамитовим смаком і пряним ароматом, за рахунок високоякісної арабіки, зібраної на плантаціях в Бразилії. Чудово підходить для приготування в турці, гейзерній кавоварці і чашці. Продається в фольгованим пакеті на 150 грам.

Жокей з червоним апельсином

М’який мелену каву з особливим ароматом червоного апельсина. Добірні сорти Бразильської арабіки надають напою ніжний смак. Незважаючи на незвичайне поєднання, кава з апельсином добре гармонує. Цей кава рекомендується готувати в н=гейзерній кавоварці або турці. Продається в 150 грамовому пакеті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.