Кава Жардін – види, виробник

Кава Жардін випускається в декількох основних видах, виробник використовує сучасні технології подвійний обжарювання в умовах захищеного середовища. Даний кавовий бренд випускається відомою компанією «Орімі Трейд» в Санкт-Петербурзі, яка є одним з представників Швейцарського заводу Jardin Cafe Solution S. A. Весь асортимент Жардін готується з 100%-вій арабіки, що виростає в Кенії і Колумбії. В складі немає ароматизаторів і барвників, що дозволяє покупцям насолоджуватися смачним натуральною кавою.

Кава Жардін   види, виробник

Асортимент Жардін

Торгова марка Jardin представлена двома напрямками: Gourmet Coffee (якісні суміші), Specialty Coffee (моносорти кавових зерен) і в меншій мірі затребуваним сублимированным розчинною кавою.

Види арабіки односортной

Види кава Жардін, які виробляються з одного сорту високоякісної арабіки:

  • Суматра Мандхелінг – терпкий кави з особливо вираженим ароматом і присмаком спецій та тютюну. Після нього ви не відчуваєте кислинки. Також він характеризується самою міцною силою смаку.
  • Гватемала Клауд форест – напій кілька щільної консистенції, що володіє легким смаком чорної смородини і залишає в роті солодкий післясмак. Сила смаку на 4/5, зерна середньої обжарювання, підходить для всіх методів приготування.
  • Колумбія Супремо – досить міцну каву з гіркуватим присмаком мускату і шоколаду, терпким ароматом. Зерна среднеобжаренные підійдуть для будь-якого методу приготування.
  • Ефіопія Сідамо – прекрасний кави еспрессо, віддає невеликою кислинкою з ніжними фруктовими нотками. Сила смаку дорівнює 3/5. Темнообжаренные зерна підходять для приготування тільки в професійних кавоварках.

Описані сорти представлені у форматі зернового, так і меленої кави.

Колекція Gourmet

У колекцію Gourmet включені:

  • Ол Дей Лонг – складається з 3 сортів арабіки і володіє силою смаку 4/5.
  • Десер Кап – являє собою темнообжаренный досить міцну каву з силою смаку 4/5. Характеризується дуже приємним шоколадним відтінком смаку. У його виробництві використовується 5 сортів арабіки.
  • Еспресо Стиль Ді Мілано – поєднує в собі 3 сорти арабіки з особливим солодким і багатим смаком. Сила смаку дорівнює 5/5.
  • Континентал – кава середньої обжарювання з 2 сортів арабіки. Володіє легким відтінком африканського кави.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.