Кава Жардін (Jardin)

Кава Жардін (Jardin)

Кава торгової марки Jardin, правами на яке володіє вітчизняна компанія Орімі Трейд, займає дуже гідне місце на прилавках російських магазинів. Виробники стверджують, що бренд Жардін був створений на замовлення швейцарської компанії Cafe Solution S. A. Аналогічним чином (нібито за дорученням англійської фірми Грінфілд) компанією Орімі Трейд випускається чай Грінфілд. Казус в тому, що зазначена вище англійська фірма зареєстрована в Лондоні не ким іншим, як самою компанією Орімі Трейд.

Як би те ні було, хитрощі з назвами торгових брендів ніяк не відбиваються на якості виробленої продукції. Якість кава Жардін, знайшов свою нішу в шкалі цінових розцінок, відноситься до преміум-класу. Спектр думок про напій надзвичайно широкий: у ньому є і схвальні, і вкрай негативні відгуки. Втім, сперечатися про смаки не має сенсу. Упаковки з кавою промарковані цифрами 3, 4, 5, вказують на ступінь насиченості смаку. Цінителям міцного – з гірчинкою – кави варто зупинити свій вибір на упаковках з номерами 4 і 5. Для тих, кому подобається напій з м’яким смаком, підійде продукт з позначенням три цифри.

Про основні етапи виробництва кава Jardin

Смак кави подібний мозаїці, що складається з безлічі компонентів. Ключове значення має місце зростання кавових дерев, що дали врожай, оскільки смак кавових зерен залежить від складу ґрунту, кількості дощових і сонячних днів, агротехнічних прийомів вирощування. Сукупність перерахованих вище факторів і створює індивідуальний смак напою, впізнаваність якому надає неповторна головна нотка.

1. Етап обжарювання кави Jardin

Кава Жардін (Jardin)

Ще одним ключем, що допомагає розкрити аромат і смак зерен кави, є етап їх обжарювання. Фахівці компанії Жардін застосовують для цього технологію Thermo Two, яка полягає в суміщенні звичного барабанного обсмажування і конвекції. Завдяки конвекції 70% надходить до кави тепла здійснюється за рахунок постійно циркулюючих гарячих повітряних мас, що залишилися 30% доставляє обертовий барабан, безперервно перемішуючий кави. В результаті швидкість прогріву зерен збільшується в два рази, забезпечуючи рівномірне – від оболонки до серцевини – їх прожарювання. Така технологія обжарювання сприяє виявленню всіх смакових граней елітних сортів арабіки.

2. Етап вакуумної упаковки

Сонячне світло і волога – два найважливіших чинники, без яких не зможуть визріти плоди кавових дерев. Ці ж фактори перетворюються у головних ворогів змелених зерен, здатних дуже швидко втратити свій аромат з-за контакту з киснем, оскільки більша частина формують його компонентів при цьому випаровується. Виробники кава Жардін протистоять цьому за допомогою сучасної технології Protective Atmosphere, що передбачає виконання всіх етапів виробництва – від моменту обсмажування зерен до їх розфасовки – в умовах особливої середовища, виключає проникнення кисню. Дуже велике значення в збереженні смакових і ароматичних властивостей кава Жардін надається вакуумній упаковці, що має вигляд непроникних, герметично закупорених пакетів, виготовлених з фольгированной плівки.

Про асортименті кава Жардін

Кава Жардін (Jardin)

У виробництві кави торгової марки Jardin існує два провідних напрямки:

 • Specialty, використовує добірні плоди тільки одного сорти арабіки.
 • Gourmet, яка ґрунтується на приготуванні вишуканих сумішей різних її сортів, призначених для істинних гурманів.
 • Серія моносортів порадує кавоманів смаком арабіки всесвітньо відомих сортів. Споживачів, що не є знавцями кави, барвисті написи на упаковках познайомлять з безліччю раніше невідомих екзотичних географічних назв. Інформація, розміщена на пакетах з кавою Жардін, носить настільки вичерпний характер, що будь-який (навіть зовсім не розбирається в каві) людина зможе зробити вдалий вибір. В асортименті торгового бренду Жардін – різні сорти меленої, зернового і сублімованого розчинної кави. Великі – з 500 і 1000 г – пакети з зернами арабіки моносортів Клауд Форест (з Гватемали), Сидамо (з Ефіопії), Супремо (з Колумбії) призначені для професіоналів:

  Відео: Кава Jardin | Як зварити смачну каву |Жардін guatemala cloud forest

  • Кава Jardin Ефіопія Сидамо, що має 3 ступінь смакової насиченості, піддається сильній обжарке, має яскраві фруктові ноти та характерну кислинку. Рекомендований для використання в професійних кавоварках.
  • Продукт Жардін Колумбія Супремо (3 рівень смаку), минулий середню обжарку і залишає стійке мускатне післясмак, може бути приготовлений будь-яким з відомих способів.
  • Напій Жардін Гватемала Клауд Форест (з 4 рівнем смаку), що піддається середньої обжарке, дивує несподіваними нотками чорної смородини і підходить для будь-якого способу приготування.

  Для домашнього вжитку призначені зернові суміші в більш дрібній упаковці.

 • У ранкові години хороший кава Jardin Континенталь, що представляє собою бленд (суміш) сортів арабіки Колумбія Супремо і Кенія АА. Цей напій, має легку кислинку і 3 ступінь смакової насиченості, одержуваний із зерен, що пройшли середню обжарку, ідеально підходить для приготування в апараті з конусним фільтром або у френч-пресі, хоча всі інші способи приготування теж не виключаються.
 • Для вживання на протязі усього дня ідеально підходить кава середньої обжарювання Жардін Ол Дей Лонг, який є блендом трьох сортів арабіки: колумбійської Ексельсо, гватемальської SHB і коста-риканського сорти Сарчі.
 • Ідеальним варіантом для приготування в джезві або в кавоварці є кава Жардін Десерт Кап – напій, в якому зустрілося відразу п’ять популярних сортів арабіки: ефіопська Сидамо, колумбійська Супремо, суматранская Манделинг і два сорти арабіки з маркуванням SHB – гватемальська і коста-риканська. Бленд марки Десерт Кап піддається темної обжарке і відрізняється густим і інтенсивним смаком, відповідною 4 позначці смакової шкали.
 • Кава марки Жардін Стиль Ді Мілано – це суміш арабіки трьох сортів: SHB з Гватемали і Коста-Ріки і бразильської Сул Де Мінас, минулий темну обжарку і рекомендований для приготування еспрессо.
 • Вищеописані марки кави виробляються також в молотом варіанті. Продуктом, завершальним лінійку, є розчинна сублімована кава торгових марок Жардін Колумбія Меделлін, Гватемала Атітлан і Кенія, Кіліманджаро. Кожен вид кава Jardin упаковується в вакуумний м’який пакет або має вигляд прямокутного брикету, обтягнутого фольгою, що має спеціальне маркування.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.