Кава Жардін: історична довідка та його асортимент

Кава Жардін: історична довідка та його асортиментДо того, як потрапити на нашу кухню кавові зерна проходять величезний шлях. У тропічній Африці, Азії і Америці ростуть вічнозелені кавові дерева, їх плоди і дають можливість нам отримувати задоволення від смачного і підбадьорливого напою. Кава з’явився в Європі близько 400 років тому і з тих пір придбав репутацію чудодійного напою, який діє на людей магічним чином. Він здатний заспокоїти, підняти настрій і навіть зблизити стесняющуюся закохану пару.

В Росії кава є дуже популярним, число його споживачів зростає з кожним днем. Але, деякі мають до кави якесь опосередковане відношення, це пояснюється тим, що важко знайти кави відмінної якості. Але, з появою на ринку кава Жардін ситуація змінилася. З’явився цей бренд 6 років тому і миттєво підкорив серця багатьох цінителів кави. За це відносне короткий час він став найулюбленішим серед численного числа кавових марок.
У перекладі з французької «Jardin» означає «сад» і вимовляється «жардан». Але, чомусь у нас стали вимовляти «жардін». Так і прижилося це неправильне звучання.

Зміст:

 • Історична довідка
 • Цікаве про кава Жардін
 • Асортимент продукції Жардін
 • Відео презентація

Кава Жардін: історична довідка та його асортимент

Історична довідка

Кава Жардін – напій вищої якості за відносно недорогою ціною. Його секрет полягає в багатому смаку і незрівнянному ароматі, різноманітті післясмаку. Проводиться він за сучасними технологіями подвійний смаження і в умовах захищеного середовища. Завдяки традиційній барабанної (30%) і конвекційної обжарке (70%), кава Жардін зберігає інтенсивний смак і має абсолютно нові смакові відтінки і нюанси, поява яких було неможливо під час традиційної обжарювання. Такий спосіб значно зберігає час обжарювання і завдяки потужному потоку тепла, зерна прожариваются рівномірно від оболонок до ядер.

Весь процес приготування кави відбувається в повністю захищеною середовищі, куди закритий доступ кисню. Завдяки інноваційній технології є можливість повністю зберегти найвищу якість кави.

Цей кавовий бренд випускається відомою Санкт-Петербурзькою компанією «Орімі Трейд», яка є представником Швейцарського заводу Jardin Cafe Solution S. A.
Кава Жардін: історична довідка та його асортимент

Цікаве про кава Жардін

Весь асортимент кава Жардін виготовлений з 100 відсотковою арабіки, що виростає в Бразилії і Кенії. В складі повністю відсутні барвники та ароматизатори, що дає нам можливість насолоджуватися смачним натуральною кавою кожен день.

Ще однією особливістю цього бренду є оригінальна маркування кожного сорту кави. Крім складу та інформації про те, для якого способу приготування підходить кожен вид кави, обов’язковою умовою є знак Strenght на упаковці. Він показує фортеця кави і насиченість його аромату. Для оцінки сили смаку професіонали використовують 5 бальну шкалу. У Жардін є такі варіанти смаку: 3, 4, 5 (від менш міцного до самого міцного). Це є підтвердженням високої якості.

Крім цього, на упаковці є інформація про ступінь прожаренности зерен, вказаний спосіб приготування і зберігання кави. Не виникає проблем і з виявленням дати виробництва та терміну придатності.

Дуже зручно, що виробник також подбав про різній формі і фасування кави, завдяки чому його можна придбати і в зернах, і вже меленим. Зернова кава буває 250, 500 і 1000 грамовій упаковці, а мелений – 125 і 250 грама.
Кава Жардін: історична довідка та його асортимент

Асортимент продукції Жардін

Торгова марка Жардін представлена 2 основними напрямками: Specialty Coffee (моносорти кавових зерен), Gourmet Coffee (якісні суміші) і менш затребуваним сублимированным розчинною кавою.

Види Жардін, представлені одним сортом високоякісної арабіки, включають:

 • Ефіопія Сідамо – відмінний еспресо, який віддає невеликою кислинкою і ніжними нотками фруктів. Він має силу смаку «3» і підходить тільки для професійних машин. Зерна темнообжарены.
 • Колумбія Супремо – міцний напій з гіркуватим смаком шоколаду і мускату і терпким ароматом. Среднеобжаренные зерна підходять для будь-якого способу приготування.
 • Гватемала Клауд форест – кава трохи щільний по консистенції, має легкий смак чорної смородини і залишає солодкий післясмак. Зерна среднеобжарены, сила смаку «4», підходить для всіх способів приготування.
 • Суматра Мандхелінг – терпкуватий кави з надзвичайно вираженим ароматом і присмаком тютюну і спецій. Він не залишає кислинки і має найміцнішу силу смаку («5»).
 • Всі ці сорти представлені у форматі меленої та зернової кави.

  Колекція кави Gourmet включає в себе:

 • Десерт Кап – це темнообжаренный, досить міцну каву з силою смаку «4». Він має дуже приємний шоколадний відтінок смаку. Для його виробництва використовують 5 сортів арабіки.
 • Континентал – среднеобжаренный кави, що складається з 2 сортів арабіки. Має легкий відтінок африканського кави.
 • Ол Дей Лонг – поєднує в собі 3 сорти арабіки і має силу смаку «4».
 • Еспресо Стиль Ді Мілано – це бленд 3 сортів арабіки з дуже пікантним солодким і багатим смаком. Він має силу смаку «5».
 • Кожен з видів кава Жардін складається тільки з арабіки, вирощеної на кращих кавових плантаціях світу. Цей факт разом з передовими технологіями є ключовим у виробництві божественно смачного напою з багатим ароматом.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.