Кава з вершками – калорійність

Важко уявити сьогодні життя без ароматної кави. Хтось любить міцний еспрессо, хтось каву з вершками, однак питання калорійності хвилює і тих і інших, особливо, якщо вони дотримуються дієти. Деякі впевнені в тому, що кава калорійний напій, проте це не так. У кавових зернах майже немає калорій, як і у воді, тому калорійність натурального кава без добавок мінімальна і дорівнює 2-3 ккал. Таким чином калорійність кінцевого напою безпосередньо залежить від енергетичної цінності добавок, які кладуться в каву.

Кава з вершками – калорійність

Кількість калорій в натуральному кави

Якщо говорити про кількість калорій в одній склянці кави, необхідно зазначити, що самим низькокалорійним продуктом є саме натуральний кава, а не розчинна, як вважають деякі. Енергетична цінність однієї чашки кави без додавання туди цукру становить 1-2 ккал в залежності від об’єму чашки.

Кількість калорій в капучино

Калорійність кави капучіно при обсязі 450 г коливається від 120-130 ккал, все залежить від калорійності продуктів доданих до кави: цукру, ванілі, молока і інших речовин.

Кількість калорій в розчинній каві

Енергетична цінність розчинної кави залежить від об’єму приготовленого напою. На чашку розчинної кави без додавання цукру припадає в середньому приблизно 7-8 ккал, велику – 9-10, на маленьку 4-5 ккал.

Кількість калорій в солодкому кави

Уявімо, що ви зварили натуральну мелену каву і додали в нього чайну ложечку цукру-піску. В результаті калорійність напою буде складатися з 2 ккал, що містяться в натуральному кави, і калорійності чайної ложки цукру – 45 ккал. Отже, калорійність кави з цукром буде дорівнює 47 ккал.

Кількість калорій в кава з вершками

Калорійність кави з вершками так само, як і калорійність кави з молоком залежить від кількості доданих вершків (молока). Так, наприклад, якщо кава був зварений без цукру і в нього додали 30 мл молока жирністю 2,5%, то калорійність такого напою складе 18 ккал, а якщо зробити каву солодким і додати 2 чайні ложки цукру, калорійність кінцевого напою зросте до 75 ккал.

На замітку

Насправді з усіх видів кави еспресо без цукру – це низькокалорійний напій, чия енергетична цінність становить 2 ккал. В той же час найбільш калорійним кавовим напоєм вважається фрапучино з вершками – на 450 г напою доводиться 430 ккал.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.