Кава з ваніллю.

Для того щоб урізноманітнити смак кави, часто використовують добавки у вигляді різноманітних спецій і прянощів. Одна з кращих – це ваніль. Її запах добре відтіняє аромат свіжозвареної кави. Кава з ваніллю можна приготувати кількома способами. Можна просто додати ваніль або ванільний цукор свіже еспресо, отримавши, таким чином, кава еспрессо з ароматом ванілі. А можна дещо ускладнити рецепти кави з ваніллю.

Рецепт кави з ваніллю і коньяком.

За великим рахунком, цей напій — швидше кавовий коктейль. Для його приготування нам знадобиться наступне:

  • 200 мл свіжозвареної кави
  • 100 мл коньяку
  • 100 мл ванільного лікеру

Еспресо налити в окрему ємність, додати цукор за смаком. Напій змішати з коньяком і ванільним лікером. Перш ніж розливати коктейль по чашках, їх слід підігріти. Необхідно врахувати, що ванільний каву з коньяком – міцний напій, тому його слід пити з маленьких чашок.

Кава з ваніллю.

Рецепт кави з натуральною ваніллю.

Щоб приготувати кави по цьому рецепту, необхідна тільки натуральна ваніль. З стручка ванілі вибираємо кілька зерен і додаємо в турку під час варіння кави. Натуральна ваніль віддає сильний аромат, тому для початку потрібно додати трохи зерен. Після, якщо вам сподобатися кави з ваніллю, ви можете поекспериментувати з кількістю ванілі.

Інший аспект у цьому рецепті ванільного кави – це те, що турка довго зберігає стійкий запах ванілі. Доцільно виділити для цього рецепту кава з ваніллю окрему турку.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.