Кава з США – смачно і дешево

Кава з США – смачно і дешево

Кава з США – смачно і дешевоЩо робить сучасна людина кожного буднього ранку? Природно, насамперед вимикає будильник, а потім йде на кухню заварити чай або каву. Найчастіше вибір падає все-таки на другий напій, тому що всі знають про його бадьорять властивості. Сьогодні вибір різновидів кави просто величезний, тому не знайти улюблений смак для себе практично неможливо. У Росії сьогодні поставляється кава із США, Бразилії, Куби, Ямайки та багатьох інших країн. Але знайти ці імпортовані товари не так вже й просто, тому багато задовольняються вибором звичайних супермаркетів.

Так, вітчизняний ринок не дуже радує російських гурманів. Тому багато фанати цього напою воліють замовити каву в США – там з цим товаром справи йдуть краще. На американському ринку і вибір більший, і ціни демократичніше. Звичайно, навряд чи хтось буде замовляти одну баночку кави за кордоном, тому що її доставка вийде дорожче, тому багато хто відразу запасаються великою кількістю сортів. Взагалі налічується більше 90 видів рослин, які вчені відносять до роду кави, а це значить, що вибирати дійсно є з чого.

Якщо ви теж любите цей напій і вас зацікавила можливість придбати його за кордоном, але ви не знаєте, як це зробити максимально зручно і з мінімальними витратами, то скористайтеся послугами сайту Шопотам. Сервіс Shopotam за невелику комісію зможе за вас зв’язатися з продавцем, провести оплату і оформити доставку. Вам же залишиться тільки вибрати підходящий вам товар. До речі, якщо вам вже зовсім невтерпеж спробувати каву, замовлений в США, то можна скористатися послугою Shopotam-Експрес, яка прискорить процес доставки (Москва і Санкт-Петербург – 3-5 днів, регіони – 5-8 днів).

Взагалі, звичайно, виходить трохи дивний спосіб потрапити зернам рослин до покупців з Росії – спершу вони збираються і упаковуються де-небудь в Індії, потім вони пересилаються в Америку, а звідти вже летять в РФ. Але що поробиш, коли немає прямих постачальників, або їх дуже важко знайти. Але в підсумку спосіб покупки кави в інтернет-магазині з США виходить набагато дешевше покупки такого ж кава в російських магазинах, так що він цілком себе виправдовує. Та й для цього навіть з дому виходити не треба, тому він виправдовує себе подвійно. Загалом, вирішувати, як і де буде придбано кави, кожен повинен сам для себе, ми лише можемо порадити спробувати купити його в Америці.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.