Кава з ромом: рецепти приготування, цікаві факти

Кава з ромом: рецепти приготування, цікаві фактиКаву та ром – це улюблене поєднання всього світу. Ром відмінно доповнює міцний смак кави. Напій виходить більш ароматним, смачним і зігріваючим.

Що стосується назви, то такий кава з ромом в різних країнах називається по-різному. Але, першими відкрили і запропонували світу такий напій саме німці. Вперше змішали гарячу каву з ромом в XIX столітті на острові Нордштат. А в той час на острові служив пастор, який дуже суворо ставився до вживання алкогольних напоїв. На одному святкуванні жителі острова додумалися додавати алкоголь, а саме ром до кави, сховавши його під шапкою вершків. Але, пастор, який був присутній на цій події, про все здогадався, відпивши кави з чашки за сусіднім столом. У цей момент він вимовив слово Фарисеї, що і дало назву напою.

Зміст:

 • Цікаві факти
 • Класичний рецепт
 • Міцна кава з ромом
 • Відео рецепт

Кава з ромом: рецепти приготування, цікаві факти

Цікаві факти

Тільки німці до нашого часу накривають кава з ромом збитими вершками. Жителі цієї країни також забороняють перемішувати напій. Якщо хтось порушив це, то він зобов’язаний пригостити всіх присутніх алкогольними напоями.

Хоча, кава з ромом готується без вершків. У високий келих спочатку наливається кави, а потім додаються вершки в пропорції 40 грам на келих. Кількість алкоголю можна змінювати, якщо хтось любить міцніший напій, то можна додати більше рому. Навпаки, додавши менше рому, можна отримати менш міцну каву.

Кава з ромом – це незвичайне поєднання, яке допоможе зігрітися в холодну пору року.

Класичний рецепт

Інгредієнти:

 • кава – 65 г
 • вода – 1 літр
 • цукровий пісок – 100 г
 • ром – 100 г

Для початку потрібно змішати в турці кава цукровий пісок і залити водою. Довести до кипіння, вимкнути і дати настоятися. Після цього слід розлити каву по чашках і поставити на піднос. Ром, або ж можна взяти простий спирт, потрібно налити в окрему посудину, підпалити і швидко розлити у ці ж чашки. Такий напій необхідно відразу ж подавати на тол.

Деякі фахівці вважають, що поєднання кави і рома – це щось суперечливе. Звичайно, якщо взяти дорогою з витримкою ром і чудовий, свіжий еспрессо, то вийде щось чудове. Так як це два неповторних смаку, то вони чудово доповнюють один одного.
Кава з ромом: рецепти приготування, цікаві факти

Міцна кава з ромом

Інгредієнти:

 • кава мелений – 450 грам
 • ром – 3 ст. л.
 • цукрова пудра – 175 г

В першу чергу слід заварити міцну каву. Потім додати до нього три столові ложки рому і цукрову пудру. Все перемішати і зняти з вогню після розчинення цукрової пудри. Готову каву необхідно розлити по чашках. Якщо готувати каву з ромом, то слід виконати головну вимогу – використовувати інгредієнти тільки високої якості.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.