Кава з ромом Фарисей

Рецепт кави Фарисей родом з Німеччини. Згідно з легендою, в 19 столітті на півночі Німеччини, в одному невеликому містечку був строгий пастор, який забороняв своїм парафіянам пити спиртні напої. Місцеві жителі знайшли спосіб обійти цю заборону, вони просто стали додавати в каву ром, відбиваючи його запах високою піною збитих вершків поверх напою. На святах люди пили каву з ромом і веселилися, а священик не міг зрозуміти, в чому справа. Одного разу він випадково спробував напій з чужої гуртки і відчувши смак алкоголю вигукнув: «О, фарисеї!». Звідси і пішла назва.

Кава Фарисей хороший тим, що взимку він відмінно зігріває і може використовуватися як хороший засіб від застуди, а завдяки міцному кави дає великий заряд бадьорості.

Рецепт кави Фарисей.

Для приготування напою необхідні наступні інгредієнти:

  • чорна кава – 100 мл;
  • ром – 40 мл;
  • цукор – за смаком;
  • збиті вершки.

Приготування кави з ромом Фарисей.

Зварити міцний чорний кави з будь-якого звичного для вас рецептом. Налити в підігрітий бокал (келих повинен бути з ручкою, щоб не обпектися) і додати ром з цукром. Все добре перемішати, після чого викласти зверху збиті вершки. За бажанням можна прикрасити тертим шоколадом або прянощами.

Ця кава з ромом хороший тим, що для його приготування не потрібно багато часу, і він буде дуже до речі, щоб швидко зігрітися, якщо ви змерзли.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.