Кава з молоком при вагітності

Кава з молоком при вагітності дозволяється пити, проте, не всім. Чи можна вагітним кави з молоком при низькому тиску? Можна і навіть потрібно, а також тим, хто насилу прокидається вранці і звик до кави на сніданок. Але при цьому кава не рекомендується пити натщесерце, а також він повинен містити зменшена кількість кофеїну і, звичайно, молоко.

Кава з молоком при вагітності

Кава і кальцій

Додавання кави молока особливо важливо для вагітної. Вся справа в тому, що кава сприяє вимивання з кісток кальцію. А в період вагітності жінка і так втрачає багато кальцію, який витрачається на побудову скелета для дитини. Тому важливо, щоб кальцій надходив з їжею.

Дана проблема досить актуальна сьогодні, оскільки молоді дівчата погано харчуються, постійно дотримуються дієт, бояться погладшати і щосили намагаються відповідати моделям з журналів. Такі жінки прирікають себе на такі захворювання, як остеопороз, болі в кістках, переломи, зморшки, поганий обмін речовин, знижений імунітет.

У зв’язку з цим рекомендується вагітним жінкам їсти багато сиру, горіхів, сиру, овочів, молочних продуктів. Якщо цього не робити, то кальцій з організму матері буде мігрувати до дитини.

Таким чином, майбутній мамі необхідно пити каву з додаванням вершків або молока, щоб відшкодувати втрату кальцію.

Рекомендації на замітку

Є ще кілька моментів, про які потрібно знати при вживанні кави в період вагітності:

  • Скільки чашок кави можна випити вагітній жінці? Одну, в крайньому разі 3 чашки в день, і найголовніше не на ніч.
  • Кофеїн, який міститься в каві, провокує підвищення артеріального тиску, а в період вагітності воно і так часто досить висока, в такому випадку доведеться відмовитися від напою.
  • Кава справляє на організм сечогінний ефект. Тому напій добре сприймуть ті, у кого при низькому тиску виникають набряки.
  • У разі, коли під час вагітності у жінки токсикоз з судомами, блювотою, нудотою та головним болем, від кави рекомендується утриматися.
  • При виразковій хворобі і гастриті з підвищеною кислотністю кави категорично протипоказаний, оскільки він підвищує кислотність виділяється соку шлунком, особливо, якщо його пити натщесерце.
  • У каві міститься така речовина, як кофестол, яке підвищує рівень холестерину, якщо за день випивати 5-6 чашок кави. Це більш актуально для жінок після 35-40 років.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.