Кава з лікером

У кави з лікером досить багато шанувальників, т. к. каву і лікер прекрасно поєднуються один з одним, створюючи неповторний смак. Для приготування напою за цим рецептом можна використовувати практично всі марки лікеру з різним ступенем міцності. Найбільшою популярністю користуються рецепти кави з лікером Амаретто і Бейліс.

Якщо у виборі алкогольного інгредієнта немає обмежень, то кава для цього напою потрібно брати високого ступеня обжарювання. У цьому випадку аромат кави буде яскраво виражений, але разом з тим не буде забивати аромат самого лікеру.

Найбільш простий рецепт – це просто додавання невеликої кількості лікеру (30-40 мл) в напій. У складних рецептах кави використовують суміші різних сортів кави і солодкого алкоголю.

Найпопулярніші лікери для кави.

Перерахуємо деякі популярні марки лікеру для приготування напою.

 • Адвокат (Advocaat) – яєчний лікер зі смаком вершків і ванілі, міцністю 20%.
 • Бейліс (Baileys) – мабуть, один з найпопулярніших, якщо не самий популярний лікер для додавання кави. Має сильно солодкий смак з вершковим відтінком. Володіє міцністю близько 17%.
 • Гальяно (Galliano) – італійський лікер з вишуканим ароматом і смаком. З-за свого багатого і багатогранного аромату чудово поєднується з кавою, в яку додано трохи спецій.
 • Айріш Міст (Irish Mist) – ірландський лікер міцністю 35%, в основі якого ірландський віскі, ароматичні трави і вересовий мед. Сильно солодкий лікер, відмінно доповнює кави.
 • Калуа (Kahlua) – темний мексиканський лікер на основі бренді, какао, кави, ванілі. Має в’язку консистенцію з яскраво вираженим кавовим ароматом.
 • Зрозуміло, крім перерахованих вище марок лікеру ви можете експериментувати і з іншими.

  Сподобалася стаття? Поділись!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.