Кава з коньяком – користь і ефект

Кава з коньяком навряд чи порадує вас користю і ефектом. Смак такого напою також далекий м’якого коктейльного присмаку. Зате ефект цілком виявиться карколомним, в прямому сенсі слова – в голову така суміш б’є не слабо. Звичайно, уподобання і смаки у кожного свої, тому вирішувати змішувати чи ні кави зі спиртним напоєм кожному індивідуально. Але абсолютно точно можна сказати, що правильне вживання кави з коньяком тільки одне – окремо. А ще краще розділити коньяк і каву на два різних вечора.

Кава з коньяком   користь і ефект

Ефект від кави з коньяком

Крім питання про смак під великим сумнівом ідея про те, що приготування кави з коньяком – це відмінне рішення. Справа у впливі і чиниться ефекті на організм такої суміші. Сьогодні існує велика кількість «спеціалістів», які стверджують, що цей напій надзвичайно корисний: начебто, як і підсилить кровотік, і зігріє, і підвищить тонус.

Однак якщо мислити тверезо, то яким чином цей ядерний коктейль може принести користь, якщо він завдає подвійного удару в першу чергу припадає не серцево-судинну системи? Кава підвищує артеріальний тиск і звужує судини, а коньяк зі свого боку, знижує тиск і розширює судини – уявляєте реакцію судин і серця на таких два прямо протилежно діючих фактора?

Саме тому любителям кави з коньяком забезпечений збій серцевого ритму. Страшно уявити, що такий коктейль принесе гіпертонікам. До всього іншого шкода заподіяна організму сумішшю коньяку і кави пов’язаний з тривалим і сильним збудженням центральної нервової системи.

Потрібно відзначити і те, що при великій кількості кофеїну і високій температурі міцна випивка «вбиває» органи травлення, надаючи разом з тим величезне навантаження на печінку. А роздільне запивання кави коньяком або навпаки, теж таїть в собі чималу небезпеку – при контрасті температур наноситься шкоди зубам і все тієї ж серцево-судинній системі.

Висновок

Висновок з вищеописаного зробити дуже просто: в напій із суміші кави і коньяку немає нічого корисного, а ось шкідливого дуже багато, в першу чергу для здоров’я. До слова сказати, що тих, хто пристрастився до щоденного вживання такого напою вже не можна віднести до поціновувачів кави. Залиште омани за фактом це в чистому вигляді алкоголізм. При цьому не важливо, скільки коньяку ви додаєте в каві, пристрасть до спиртних напоїв не має нічого спільного з більш простій залежністю від кави.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.