Кава в зернах… або кращий з кращих

Кава в зернах… або кращий з кращих

Кава в зернах... або кращий з кращихКава в зернах вважається найкращим за якістю продуктом, необхідним для приготування по-справжньому смачного і ароматного напою. Проте всі знають, що використовувати його в побуті не так просто, як наприклад, мелений або сублімована кава. Для того, щоб приготувати смачний і якісний напій потрібно знати безліч різних премудростей і мати найрізноманітніші причандали.

Сам сорт кави теж має значення, найбільше в цьому сегменті цінується саме той продукт, який відповідає безлічі самих різноманітних параметрів: правильна обжарювання, висока якість і демократична ціна.

У чому ж секрет кавового зерна?

Для того, щоб правильно вибрати каву, потрібно знати основні правила збору і зберігання сировини. Фахівці знають, що основний ворог для кави в зернах – це повітря, він сприяє окисленню кавових масел і як наслідок швидкого старіння продукції. Ось чому найкращим місцем зберігання для кавового зерна є вакуумна упаковка.

Звичайно, тепер вже нікого не здивуєш тим, що кава в зернах вважається найкращим продуктом для приготування напою, але при цьому повинен бути дотриманий ряд вимог до його виробництву, зберіганню, доставці. Зокрема, чим меншою піддавалося обробці зерно, тим смачніше буде напій з нього.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.