Кава в чалдах

Кава в чалдах являє собою мелений і спеціально упакований кави для приготування у чалдовых кавоварках або спеціальних кавоварках. Один чалд розрахований на одну порцію кави. Розміри упаковки складають 44 або 55мм. і вагою 7-9g. Для максимального строку зберігання смаку і аромату, чалди, як правило, пакують у фольгу.

Найчастіше чалди знаходить застосування там, де необхідно швидко приготувати натуральну каву, наприклад в офісах. Таблетка вставляється в кавоварку і натискається кнопка. Швидко і просто.

Історія появи кави в спеціальних таблетках (таблетований кави) сягає корінням углиб століть (21 і 20 століття). В даний час стандартом де-факто визнаний стандарт E. S. E. Зараз кожна поважаюча себе компанія, що виробляє каву (обжаривающая кави, фасующая кави, мелющая кави), в своєму асортименті має і кава в чалдах. Причому, іноді асортимент чалд стає порівняємо з асортименту кави в зернах. Прикладами таких компаній є, в першу чергу, кавова компанія illy caffe — законодавець стандарту чалд, компанія La Semeuse, в асортименті якої чалди, містять моносорти: бразильська кава, кава з Колумбії, кави з Ефіопії, індійський кави, а також інші оригінальні суміші, включаючи і кави в чаладх без кофеїну. Серед кавових компаній, що продають кава в чалдах можна також виділити такі, як Compagnia Dell Arabica (Дель Арабіка), DF (Кафе ДФ), Italco (Италко), Molinari (Молінарі), Saeco Coffee (Саекі кави).

Кава в чалдах

Кава illy в чалдах

Кава illy знає, напевно, вже кожен школяр, у якого тато чи мама, бабуся чи дідусь, дядько чи тітка п’ють каву. illy пропонує кава в чалдах звичайної (середньої) обжарювання, темної то стації, в маленьких баночках, у великих банках, в індивідуальних пакетиках кожен чалд, або в економічному варіанті, а також кава в чалдах без кофеїну.

Кава la semeuse в чалдах

Кава la semeuse в чалдах цікавий своїми моносортами. Це бразильська кава, кава Колумбії, ефіопський і індійський кави. В асортименті також кілька позицій оригінальних сумішей кава в чалдах: Don Marco і Mocca.

Кава dell arabica в чалдах

Кава dell arabica характерна незвичайною упаковкою ді спенсером — зручною для зберігання чалд та їх використання.

Кава df в чалдах

Кава df в чалдах — це невеликий вибір хорошої кави.

Кава italco в чалдах

Один з демократичних за ціною кава в чалдах.

Кава molinari в чалдах

Кава molinari в чалдах незвичайний своїм складом. Напевно, це єдина компанія, яка виробляє кава в чалдах без кофеїну, але з ароматизаторами.

Кава saeco в чалдах

Кава saeco в чалдах не балує своєю різноманітністю (дві позиції в асортименті), але й у нього є свої прихильники.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.