Кава Tchibo: його сорту і кавомашини однойменної марки

Кава Tchibo: його сорту і кавомашини однойменної маркиTchibo – це компанія, яка веде свою діяльність в Німеччині і виробляє каву, побутову техніку та інші предмети домашнього побуту. Що стосується кави, то він успішно продається в багатьох країнах, таких як: США, Україна, Росія, Великобританія, Угорщина, Польща, Туреччина, Румунія і багато інших.

Компанія Tchibo заснована ще 1949 році в Гамбурзі. Головний офіс компанії розташований на тому ж місці, що і в момент заснування – це в північній частині міста. На початку свого існування Tchibo спеціалізувалося тільки на доставці кавових зерен. У 1997 році Tchibo приєднався до компанії Eduscho і з цього часу став лідером у Німеччині з виробництва кави. 20% всього кави в країні становив саме Tchibo. У 1990 році спеціалізовані магазини компанії почали відкриватися і в інших країнах.

На сьогоднішній момент Tchibo займає п’яте місце в світі по виробництву кави. Завдяки своєму багаторічному досвіду, саме завдяки марці Tchibo почалося формування елітних сортів кави. Виробники навчилися відбирати найкращі зерна для отримання вишуканого напою.

Зміст:

  • Сорти кави
  • Tchibo Exclusive
  • Tchibo Gold Selection
  • Tchibo Gold Selection
  • Tchibo Espresso і Milano Sicilia
  • Кавомашини Tchibo
  • Капсульний Tchibo
  • Відео огляд

Кава Tchibo: його сорту і кавомашини однойменної марки

Сорти кави

Компанія Tchibo виробляє як натуральна кава, так і розчинна. Одним з таких видів є Tchibo Exclusive, який складається з чистої арабіки.

Фахівці компанії Tchibo вже багато років подорожують по світу, в пошуках кращих кавових зерен. Для своєї кави вони відбирають тільки кращі сорти арабіки, які добре визріли у кращих регіонах вирощування. Також зерна проходять ретельний контроль під час обробки. Зерна з різних регіонів обсмажуються окремо, так як експерти намагаються розкрити кожен вид арабіки з найкращих сторін.

Tchibo Exclusive

Що стосується Tchibo Exclusive, то цей кави складається з Бразильської арабіки, з арабіки з Латинської Америки та Азії. Ця кава наповнений насиченим смаком і неповторним ароматом.

Tchibo Exclusive також існує в розчинному вигляді. Для цього кави використовують сто відсоткові зерна арабіки з Латинської Америки,що наділяють кави вишуканим ароматом і збалансованим смаком. Розчинна кава Tchibo Exclusive проводиться кращим на сьогоднішній день способом – сублімацією. Завдяки такому способу, передається більше натурального смаку і аромату справжньої кави.

Tchibo Exclusive продається в різних упаковках і різних видів. Можна купити розчинна кава в банку або поліетиленовій упаковці. Можна також вибрати натуральну мелену каву, яка також продається в вакуумній упаковці вагою 0,5 кг або ж невеликий поліетиленовою. Хто любить найбільш свіжий кави, то для них компанія Tchibo виробляє каву в зернах, який можна самому перемелювати невеликими порціями, з-за чого зберігається більше аромату і кавових масел.
Кава Tchibo: його сорту і кавомашини однойменної марки

Tchibo Gold Selection

Ще один кави, який виробляється компанією — Tchibo Gold Selection. Ця кава має благородний смак і насичений аромат.

Для створення цього напою, спеціалісти компанії обсмажують кращі сорти Робусти та Арабіки методом спеціальної обжарювання до золотистого кольору. Завдяки такій обжарке, кава набуває багатий смак і аромат.

Tchibo Gold Selection

Розчинна кава Tchibo Gold Selection має насичений багатим ароматом і смаком. Для виготовлення цього напою кавові зерна обсмажують невеликими порціями до золотисто-коричневого кольору. Таким чином, найбільше розкривається багатий смак і надзвичайний аромат кави.

Якщо ви хочете спробувати кава Tchibo Gold Selection, то перед вами стоїть багатий вибір, так як цей кави виробляється в різних упаковках. Що стосується розчинної кави, то його можна знайти в скляних банках різного розміру. Також можна купити розчинна ” Tchibo Gold Selection в поліетиленовій упаковці. Натуральна мелена кава Tchibo Gold Selection продається в вакуумній упаковці вагою 0,5 кг

Відомо, що в Італії улюбленим напоєм є кава еспресо. Цей насичений, з шовковистою пінкою напій є частиною італійської культури. Що стосується смаку, то еспрессо просто не описати словами, так як він неповторний, збалансований, унікальний і водночас пам’ятний.
Кава Tchibo: його сорту і кавомашини однойменної марки

Tchibo Espresso і Milano Sicilia

Незважаючи на те, що в Італії воліють пити еспрессо, смаки на півночі і на півдні країни сильно відрізняються. Якщо на півночі Італії більше люблять еспресо по-міланськи, то на півдні п’ють еспрессо по-сицилійськи. Компанія Tchibo пропонує еспресо всіх італійців, так як виробляє два смаку еспресо — Tchibo Espresso Milano Style і Tchibo Espresso Sicilia Style..

Tchibo Espresso Milano складається зі сто відсотковою арабіки. Фахівці Tchibo обсмажують кавові зерна особливим чином, способом повільної обжарювання в традиціях північних італійців. Смак такого еспресо має фруктові відтінки, хоча має нотки шоколаду. Такий метод обжарювання надає кави бархатисту пінку.

Tchibo Espresso Sicilia Style поєднує в собі кращі сорти робусти та арабіки. Жителі південної Італії люблять каву, приготовану з зерен темного обсмаження. Тому виробники Tchibo Espresso Sicilia Style роблять цю каву саме таким способом. Це типовий сицилійський характер кави, який має більш терпкі і глибокі насичені нотки.

Tchibo Espresso Milano Style і Tchibo Espresso Sicilia Style проводиться тільки в натуральному вигляді. Можна тільки підібрати для себе розмір упаковки, так як продаються вакуумні упаковки вагою 250 грам і 500 грам.

Кавомашини Tchibo

Компанія Tchibo також подбала про те, щоб приготувати каву найкращим способом. Саме тому випустила кофемашину Cafissimo – це капсульна кавоварка, яка зможе подарувати чашку кави неповторним смаком і ароматом, також створить щільну, бархатисту піну.

Завдяки такій кавомашині можна порадувати своїх близьких кращим еспресо, кафе крему, натуральним чорною кавою або кавовим напоєм. Кавоварка має кнопки різного кольору, тому треба тільки натиснути кнопку потрібного кольору, а кількість води і тиск машина автоматично виставить. Від вас вимагається вставити капсулу, все інше машина зробить сама.

Переваги, які має кофемашина Tchibo Cafissimo:

— автоматичні налаштування для того, щоб приготувати улюблений еспресо, чорна кава або кава крему;

— є три кольори капсул (для різного виду кави), що зробить використання цієї кавоварки більш зручним і простим;

— насадка для приготування молочної піни досить компактна;

— безліч різних капсул, які мають у своєму складі сто відсоткову арабіку.
Кава Tchibo: його сорту і кавомашини однойменної марки

Капсульний Tchibo

Компанія Tchibo виробляє капсульний кави. Для прикладу можна взяти Caffè Kräftig. Ця кава обсмажується завдяки спеціальній індивідуальної обжарюванні зерен. Кожне зернятко передає всю повноту смаку. Така кава виходить з більш терпким смаком.

Якщо ви любите м’який кави, то можна спробувати капсульний кави Caffè mild. Таку каву створений з відбірних кавових зерен, що пройшли дуже дбайливу обжарку. Caffè mild не пересмажену, так що підійде любителям м’якого кави.

Є люди, яким протипоказано вживати каву, з-за великої кількості кофеїну. Таким чином, компанія Tchibo пропонує капсульний чорний кава без кофеїну.

Caffè Crema vollmundig – це насичена кава з нотками чорного шоколаду. Такий гармонійний смак Caffè Crema виходить завдяки дбайливому обсмажування кращих сортів арабіки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.