Кава по-турински або кави Бічерін

Рецепт кави по-турински або кави Бічерін (Bicherin) придумали в італійському місті Турин. Він являє собою солодкий напій, приготований на основі еспрессо, молока і гіркого шоколаду. Для приготування класичного кави по-турински рекомендується зварити саме кава еспрессо, для якого потрібно ріжкова кавоварка. Якщо вона у вас немає, то підійде чорний кава, зварена за звичним для вас рецептом.

Рецепт кави по-турински. Кава Бічерін.

У класичному рецепті використовують такі інгредієнти на 1 келих напою:

  • еспресо – 100 мл;
  • гіркий шоколад – 50 г;
  • молоко – 130 г;
  • збиті вершки.

Приготування кави по-турински.

Молоко налити в металеву чашку. Шоколад розламати на дрібні шматочки і додати до молока. Миску поставити на вогонь, довести до кипіння і кип’ятити протягом 1 хвилини, активно збиваючи киплячу суміш. Будьте обережні, щоб уникнути опіків.

Зварену шоколадно-молочну суміш налити в келих. Зваріть чорну каву, який дуже акуратно влити в той же келих з сумішшю молока і шоколаду, так, щоб утворилося два шари.

Зверху покласти збиті вершки, які ляжуть третім шаром. Посипати на вершки тертий шоколад і прикрасити листком м’яти.

Кава по-турински або кави Бічерін подається негайно після приготування. Пити його слід, не змішуючи шарів, що дозволить насолодитися смаком холодних збитих вершків, гарячої кави і шоколаду з молоком. Інший метод – це скористатися трубочкою для коктейлів, поміщаючи її по черзі в кожен шар.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.