Кава по-римськи

Рецепт кави по-римськи не складний, він перевірений часом і має велику кількість шанувальників. При приготуванні кави по-римськи використовується алкоголь і кориця, з-за чого він володіє дивовижною властивістю – одночасно бадьорить і заспокоює. Кава, приготована за цим рецептом, вважається вечірнім напоєм, а також напоєм вихідного дня. Він допомагає розслабитися після напружених трудових буднів

Кава по-римськи готується буквально протягом декількох хвилин і не вимагає великої кількості інгредієнтів.

Інгредієнти з розрахунку на 4 порції:

  • лід – 3 кубики на склянку;
  • цукрова пудра;
  • 4 десертних ложки коньяку (по 1 ложці на порцію);
  • Кілька паличок кориці;
  • 4 чашки міцного, гарячого чорної кави.

Приготування кави по-римськи:

В першу чергу необхідно приготувати міцний чорний кави. Немає особливої різниці, за яким рецептом ви зваріть каву, приготуєте його в турці або кавоварці. Головна умова – кава має бути густим, міцним і мати насиченим смаком. Це потрібно для того, щоб розтанув лід в каву не розбавив його в звичайний кавовий напій.

У процесі приготування потрібно додати корицю. Тільки треба врахувати, що готуючи каву в турці, корицю можна не молоти. Якщо передбачається, що кава по-римськи буде готуватися в кавоварці, то кориця повинна бути помолота разом із зернами кави.

Коли напій буде готовий, починаємо перетворювати його в каву по-римськи. Для цього потрібно взяти стакани для латте і покласти в них лід (3-4 шматочка), щедро присипати його цукровою пудрою. Далі акуратно розливаємо гарячу каву по склянках і буквально на кінчику ножа додаємо коньяк.

При приготуванні кави по-римськи спробуйте поекспериментувати. Наприклад, можна збільшити кількість алкоголю, замість пудри використовувати цукровий пісок, зменшити, або навпаки збільшити кількість льоду. Тобто ви можете «підігнати» рецепт згідно вашому смаку.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.