Кава по-польськи – рецепт

Кава по-польськи має самий простий і легкий рецепт приготування ароматного напою. Його не потрібно варити, і готується він швидко, при використанні мінімальної кількості інгредієнтів. Звичайно, для приготування береться не розчинний порошок, як ви могли подумати, а дрібно змелену натуральний чорний кави. На одну маленьку чашку достатньо 1-2 чайних ложок кави.

Дуже зручно використовувати даний рецепт, коли вам через відсутність достатнього часу на приготування кави в турці, потрібно якомога швидше приготувати напій, що бадьорить і пригостити гостей або вибігти з будинку на важливу зустріч, або просто не хочеться стояти довго біля плити і стежити, щоб кава «не втік» на плиту.

Кава по польськи – рецепт

Час приготування — 7 хвилин.

Калорійність — 15 ккал на порцію.

Інгредієнти

  • Кава – 1-2 чайні ложки;
  • Вода – 1 чашка.

Рецепт

  • Перед тим, як приготувати напій, слід ошпарити чашки окропом.
  • Тепер насипте в чашки необхідно кількість кави і залийте його окропом.
  • Перемішайте ложечкою накрийте чашки і блюдечками на 7-8 хвилин, щоб кава заварився.
  • Кава по-польськи готовий! Все сталося швидко, а вийшло смачно і ароматно.

Кава по-польськи це досить міцний напій, оскільки використовується натуральна кава дрібного помелу і тривалої екстракції. Вважається, що кава приготовлений правильно, якщо під час заварювання на поверхні утворюється густа щільна піна. При бажанні до кави можна додати цукор за смаком, однак у стандартному рецепті його немає.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.