Кава по-кубинськи.

Існує кілька варіантів рецептів кави по-кубинськи, але головна його властивість можна виразити так: сильно гарячий, дуже міцний і дуже солодкий. Головний принцип цього рецепту – «менше води і більше кави». Тому кава по-кубинськи виходить дуже густим і неймовірно бадьорить з-за високого вмісту кофеїну. Традиційно кубинський кава вариться із зерен, вирощених саме на Кубі.

Приготування кави по-кубинськи.

Напій можна варити як у джезві, так і в кавоварці, але найкращий варіант виходить в кавоварці гейзерного типу. Помел зерен повинен бути дрібним, але не «в пил» як для турки.

На 200мл води береться 2 повні чайні ложки меленої кави і 2 повні чайні ложки цукру. З такою кількістю кавового порошку, кава по-кубинськи володіє воістину забійним бадьорить ефектом.

Кава по-кубинськи п’ється дрібними ковтками і дуже гарячим. Подавати його потрібно в підігрітих кавових чашках. Щоб підігріти чашки, їх можна просто сполоснути гарячою водою.

Любителям експериментів, можна порекомендувати додати прянощі або навіть перець. Але врахуйте, що ефект бадьорості може бути безмежною. Також можна додати трохи рому.

Сорти кубинського кави.

На зовнішньому ринку моносорти кубинського кави рідкість. За межі Куби кави поставляється у вигляді сумішей, найпоширеніший – це «Кубіта»(Cubita). У кубинських сумішах кави використовують переважно міцні, щільні, з високим вмістом кофеїну сорту.

Ще один поширений кубинський кави – це Марагоджип. Відрізняється гострим, пікантним смаком.

Треба зауважити, що кубинський кави не можна назвати верхом витонченості. Порівняно з іншими сортами він грубий і різкий, але незмінно сверхбодрящий.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.