Кава по-йеменски

Для приготування кави по-йеменски використовуються не мелені зерна кави, а кавова лушпиння. Треба зазначити, що підійде не будь-яка лушпиння кавових зерен. Для кави по-йеменски потрібна лушпиння сорти кави «Мокко», оскільки вона містить велику кількість кофеїну і має хороші смакові якості.

Для приготування напою необхідно відібрати велику лушпиння і обсмажити її як кавові зерна, звертаючи особливу увагу, щоб вона не пригоріла. Після обжарювання її розмелюють в кавомолці до порошкоподібного стану і ще раз прогрівають.

Ще один важливий інгредієнт у рецепті кави по-йеменски – кардамон, який додається за смаком. Його кількість залежить від ваших уподобань.

Кава по-йеменски вариться традиційним способом. У турку насипати мелену кавову лушпиння, додати кардамон за смаком, залити холодною водою і поставити на повільний вогонь. Кава має бути міцним, тому мелену кавову лушпиння треба насипати в достатній кількості. Як тільки напій закипить, знімаємо з вогню і розливаємо по чашках. Кава по-йеменски готовий!

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.