Кава по-італійськи.

В Італії справжній культ кави, жителі півострова щиро вважають, що тільки вони можуть приготувати справжню каву. Втім жителі країн, що виробляють каву, точно так само вважають себе єдиними в світі знавцями кави. Тому важко стверджувати, де кава смачніша, тому такі думки – річ досить суб’єктивна.

Тим не менш, у італійців є всі підстави відстоювати свою позицію, адже перша кав’ярня була відкрита в Венеції. Саме Італія дала світу кавоварку, яка витягує з мелених зерен кави максимум ароматичних речовин з допомогою пара – «еспрессо».

Рецепт кави по-італійськи.

Рецепт кави по-італійськи простий. Для приготування напою на дві чашки, нам знадобиться 2 чайні ложки меленої кави, цукор за смаком, 2 склянки молока (400 грам). Класичний італійський каву варять безпосередньо на молоці, а цукор подають окремо.

Як і при звичайному приготуванні на воді, кава засипається в турку і заливається не водою, а холодним молоком. Довести до кипіння, після чого дати йому відстоятися хвилину, розлити по чашках і насолодитися смаком свіжозготовленої кави по-італійськи.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.