Кава по-англійськи

Класичний рецепт кави по-англійськи простий, але досить оригінальний, оскільки для нього потрібні незвичайні інгредієнти, які визначають пікантний смак цього вишуканого напою. Кава по-англійськи готується з суміші двох сортів зернового кава – індійського «Мизори» і колумбійського кави, із додаванням інжиру.

Рецепт кави по-англійськи.

Для приготування кави по-англійськи нам знадобляться наступні інгредієнти:

  • індійський кави «Мизори» в зернах – 200 грам;
  • колумбійський кава в зернах – 200 грам;
  • свіжий інжир – 5-6 штук;
  • вода — в тій кількості, яке вам необхідно.

Приготування кави по-англійськи.

В першу чергу необхідно обробити інжир. Помиті і обсушені плоди інжиру дрібно нарізати і обсмажити. При обсмажуванні потрібно набратися терпіння, тому що процес займе близько 2 годин. Обсмаження відбувається на сковорідці на маленькому вогні при постійному перемішуванні, щоб він не пригорів. Коли інжир стане сухим і хрустким – це означає, що він готовий.

Остиглий смажений інжир перемішати з сумішшю кавових зерен і перемолоти до середнього ступеня помелу.

Отриманий помел можна готувати будь-яким способом, як у джезві, так і в кавоварці або френч-пресі. Готову кавово-инжирную суміш можна помістити в холодильник для зберігання. У цьому випадку вона не втратить своїх смакових якостей протягом 2 місяців.

Нехай вас не лякає наявність в рецепті кави «Мизори». Ви можете замінити його будь-яким індійським або африканським сортом.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.