Кава по-абхазьки

Кава по-абхазьки – це міцний ароматний напій, який дасть вам довгий заряд бадьорості. Як видно з назви, даний рецепт родом з чудесної країни Абхазії, де кава люблять і вміють його варити. Згідно з абхазьким традицій, напій подається в маленьких чашках з блюдцями, так як згідно з віруваннями абхазців, блюдце символізує багату і гідне життя. Кава по-абхазьки найкраще варити в турці, але можна і скористатися електричної кавоваркою. Зерна кави мають бути дуже дрібного помелу, спеціально для приготування в турці.

Рецепт кави по-абхазьки.

Інгредієнти для приготування 2 порцій напою з розрахунку, що 1 кавова чашка – 100 мл:

  • кави дрібного помелу – 2 ч. л;
  • цукор – 1 ч. л;
  • вода – 250 мл

Приготування кави по-абхазьки.

Покласти цукор у турку (краще всього мідну), поставити на вогонь до початку плавлення цукру. Насипати кави і залити водою, після чого перемішати і поставити варитися. Безпосередньо в процесі варіння перемішувати не треба. Як тільки напій підніметься, то зняти його з вогню, дочекатися осідання пінки і знову поставити на вогонь, давши кави ще раз піднятися. Ні в якому разі кави не кип’ятити.

Кавову пінку трохи підбити ложкою, покласти її в чашки і акуратно налити в них каву. Кава по-абхазьки готовий! В Абхазії його прийнято пити з печивом або обсмаженими горіхами. Крім того, до напою можна подати чорний шоколад.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.