Кава Пеле: цікаві факти та основні різновиди

Кава Пеле: цікаві факти та основні різновидиКава Пеле – це напій, який отримав свою назву на честь великого бразильського футболіста. Цей футболіст не випадково зайнявся кавовим бізнесом. Кава «cafezinho» — це солодкий кава, який є національним блюдом країни. Така кава продається більш, ніж в 50 країнах світу, а компанія, яка його виробляє, займає найвищі позиції у виробництві високоякісного швидкорозчинної кави.

Пеле почав займатися бізнесом після закінчення спортивної кар’єри і досить успішно. Його стан зараз перевищує 70 мільйонів доларів.

Фабрика Cacique, яка виробляє каву Пеле знаходиться в Бразилії. Так як чашка солодкого кави в Бразилії є національним блюдом, то Пеле не дарма зайнявся саме кавовим бізнесом. Ця любов до кави у бразильців не тільки з-за смаку і аромату, але і тому, що цей продукт зробив важливий внесок в бразильську економіку.

Зміст:

  • Цікаві факти
  • Чому Пеле зберігає марку якості
  • Основні різновиди
  • Відео

Кава Пеле: цікаві факти та основні різновиди

Цікаві факти

У Бразилії каву подають у спеціальних маленьких чашках, які називаються шикаразинья. А ось у середньому бразилець щодня випиває таких шикаразиний по кілька штук. Кожен сімейне свято або ділова зустріч повинна супроводжуватися чашкою кави – це головний атрибут. Кава є символом гостинності в Бразилії.

Кава Пеле – це кава, який став одним з перших, що почали поставляти в нашу країну, як імпортний товар. У 90-х роках він вважався найкращим бразильським кави. Компанія Cacique є найбільшим у світі виробником розчинної кави.

У просуванні цієї кави брав участь знаменитий футболіст Пеле, але сам кави Пеле в наш час не дуже високої якості. Він готується з натуральної сировини, але аромату практично не має. Сам напій гіркий зі специфічним присмаком. Але конкурує кави Пеле на ряду з іншими марками лише тому, що він достатньо доступний в ціні.

Незважаючи на те, що компанія виробляє тільки два види кави – це класичний преміум, а також виключно в розчинному вигляді, кава Пеле користується дуже великим попитом в Росії – його можна знайти практично в кожному магазині нашої країни.

Саме ім’я знаменитого футболіста – це вже бренд, так як він є кращим футболістом XX століття. Цей чоловік досяг великих висот у сфері спорту, а також став символом Бразилії. Всі ці досягнення допомогли Пеле швидко розкрутити кави. Вся продукція компанії сертифікована, а кава виготовляється із зерен вищої якості.

Що стосується дизайну, то він дуже яскравий. Звичайно – ж банку червоного кольору, а як не помітити червоний колір на полиці магазину. Цей кави дуже добре підходить для раннього ранку, так як немає нічого кращого вранці, ніж чашечка ароматного, підбадьорливого кави. А, якщо можна ще і швидко приготувати, то це просто чудово.

Ще близько 20-ти років тому дуже престижно було мати у себе вдома кави Пеле. Він виготовлений тільки в розчинних марках, з м’яким і неповторним смаком.
Кава Пеле: цікаві факти та основні різновиди

Чому Пеле зберігає марку якості

Звичайно ж, у наш час дуже багато компаній, які пропонують більш якісний і гідний продукт, так що конкурувати на ринку дуже важко. Творці цієї марік намагаються вдосконалити свою продукцію і вже, може бути, що в недалекому майбутньому можна буде випити чашечку кави цього бренду з превеликим задоволенням. Але, незважаючи, на гідну конкуренцію, кава Пеле популярний на ринку і продає досить велика кількість банок. Цей напій багато кому нагадує дитинство і його смак залишається в голові на все життя.

Конкуренти бояться кави Пеле, як би вони не старалися і вдосконалювались. Нещодавно пустили чутку, що він виготовляється з лушпиння, а не з кавових зерен, але це практично неможливо.

Кава Пеле – це продукція компанії Cacique, яка знаходиться в Бразилії – це найбільший в світі виробник розчинної кави. Компанія поставляє свою продукцію до 77 країн світу на п’яти континентах.

Своє ім’я цієї компанії подарував Пеле близько 30-ти років тому. Але, напій залишається дуже популярним і затребуваним і зараз. Сам же футболіст відвідував два рази Росію в рамках просування кави на нашому ринку. Така рекламна акція допомогла забезпечити ще більший успіх на російському ринку.
Кава Пеле: цікаві факти та основні різновиди

Основні різновиди

Гранульований кави Cafe Pele Royal проводиться тільки в гранульованому і сублімованому вигляді. Ця кава виготовлений з відбірних кавових зерен і подарує справжнє задоволення кавовим гурманам.

Кава CAFE PELE PREMIUM в жерстяних банках виготовлений саме для тих, що цінує справжній смак і аромат бразильської кави. Цей напій виробляється 100% з натуральних кавових зерен, які дбайливо відбираються на бразильських плантаціях.

Кава Пеле також можна знайти у натуральному вигляді, наприклад, натуральна кава з вершками в порційних пакетиках CAFE PELE 3 в 1. Ця кава розроблений на основі традиційного рецепту. Напій виходить з ніжною пінкою, до складу якого входять якісний натуральний кава, молоко і цукровий пісок. Зручний такої кави тому, що його можна брати в дорогу або швидко приготувати на роботі – потрібно тільки залити гарячою водою і ароматний кави готовий.

А ось сублімована кава CAFE PELE GOLD виготовлений з відбірної арабіки за спеціальною новою технологією Freeze Dried. Кава Пеле також проводиться в скляних банках – це сублімована кава CAFE PELE CHAMPION та CAFE PELE GOURMET. Перший допоможе відчути смак перемоги, а другий для справжніх гурманів, оскільки виготовлений з зерен, які були зібрані на бразильських плантаціях вручну. CAFE PELE GOURMET відрізняється від попередніх видів кави солодкуватий смак з фруктовим відтінком.

Кава Пеле – це один з першопрохідців у російському кавовому імпорті. Багато російських громадян не уявляють свого ранку без чашки цього напою, який бадьорить на весь день і додає працездатності. Незважаючи на те, що з’явилося багато негативних відгуків по відношенню до цього напою, кава Пеле займає високі позиції на російському ринку і в усьому світі. Він готується швидко і економить час на насолода цим вишуканим напоєм.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.