Кава Пауліг і його широкий асортимент

Кава Пауліг і його широкий асортимент
Історія кави Пауліг почалася у Фінляндії в 1876 році. Зараз Пауліг кава є одним з найпопулярніших в Балтії і Росії. Якість цього бренду пояснюється багаторічним досвідом роботи, незмінними постачальниками кави і сучасним обладнанням. Люди люблять цей кави за його смакові і ароматичні характеристики та широкий асортимент як для домашнього приготування, так і професійного. Крім цього, уся продукція представлена в різному ціновому сегменті, упаковках різного розміру і є широкий вибір ступеня обжарювання зерен.

Зміст:

 • Пауліг Класік
 • Пауліг Президент
 • Пауліг Еспресо Оріджінал
 • Пауліг Еспресо Фортіссімо
 • Пауліг Еспресо Бариста
 • Пауліг Арабіка
 • Пауліг Мокка
 • Пауліг для турки
 • Пауліг Екстра
 • Пауліг Паула
 • Пауліг для вендиногового апарату
 • Відео реклама

Кава Пауліг і його широкий асортимент

Пауліг Класік

Пауліг Класик – добірний кава середньої обжарювання з вишуканим ароматом. Виготовлений він із зерен Арабіки, які збирали в Центральній Америці. Асортимент Кави Пауліг Класик представлений зернову каву і меленим, які підходять для різних способів приготування цього напою. Мелена кава представлений упаковками по 100, 250 і 500 грам, а кава в зернах – 250 грам.

Пауліг Президент

Пауліг Президент – каву, приготовану з змелених зерен арабіки. Дуже насичений і багатий аромат виходить завдяки суміші кавових зерен світлої ступеня обжарювання. Мелена кава випускається в упаковках по 75, 250 і 500 грам, а зерновий – 250 грам.

Пауліг Еспресо Оріджінал

Пауліг Еспресо Оріджінал – Суміш кави темного обсмаження з м’яким смаком. Цей кави найбільше схожий на Італійський. Невелика кількість робусти надає йому фортеця і солодкуватий смак з довгим післясмаком. Ступінь обсмажування кавових зерен – 4. Зерновий кави представлений упаковками по 250 і 1000 грам, а мелений – 250 грам.
Кава Пауліг і його широкий асортимент

Пауліг Еспресо Фортіссімо

Пауліг Еспресо Фортіссімо – насичений і м’який кави із зерен, вирощених в Центральній Америці. Кава має 4 ступінь обжарювання і добре підходить для еспрессо-машин. Асортимент представлений 250 грама упаковкою меленої та зернової кави.

Пауліг Еспресо Бариста

Пауліг Еспресо Бариста – кави 4 ступеня обжарювання гармонує з гіркуватим, кислуватим і солодкуватим смаком. Це забезпечують якісні сорти арабіки і трохи робусти. Представлений великий кілограмової упаковкою.

Пауліг Арабіка

Пауліг Арабіка – зерна 100% арабіки з 3 ступенем обжарювання зерен. Пропонується покупцям в упаковках по 500 і 1000 грам.
Кава Пауліг і його широкий асортимент

Пауліг Мокка

Пауліг Мокка – ароматний і досить міцну каву з 3 ступенем обжарювання зерен. Доступні формати упаковок: 100, 250 і 450 грамовий мелену каву. Також є і 250 грамова упаковка меленої кави для заварювання в чашці. Це кава спеціального помелу, який дозволяє швидко заварити каву прямо в чашці.

Пауліг для турки

Кава Пауліг для турки – кава спеціального помелу для приготування справжньої запашної кави в турці. Він представлений упаковками по 75 і 200 грам.

Пауліг Екстра

Пауліг Екстра – 250 грамова упаковка вищого сорту міцного і підбадьорливого кави середнього ступеня обжарювання.

Пауліг Паула

Пауліг Паула – суміш високоякісної арабіки і робусти обжарювання 3 ступеня. Представлений на ринку 500 грама упаковкою.
Кава Пауліг і його широкий асортимент

Пауліг для вендиногового апарату

Кава Пауліг для вендиногового апарату – арабіка, зібрана в 4 різних місцях з додаванням індійської робусти. Ця насичена і ароматна суміш має 4 ступінь обжарювання зерен.

При приготуванні кави вкрай важливо вибрати правильний помел. Тому дуже корисно, що кава Пауліг має маркування, яка показує рекомендовані способи приготування напою. Якщо не дотримуватися цих правил, то кава може вийти або гіркуватим або подгоревшим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.