Кава неспрессо і його основні сорти

Кава неспрессо і його основні сортиКава неспрессо найчастіше продається в капсулах, в яких зібрано близько 12 сортів кави. Щоб краще відчути смак такого напою, неспрессо потрібно приготувати в спеціальній кавомашині Nespresso. Якщо таку кавоварку купити не проблема, то самі капсули дуже важко знайти у продажу. Як же вчинити? В першу чергу, якщо ви купуєте кофемашину Nespresso, то в подарунок отримуєте 12 капсул – по одній капсулі кожного сорту. Також на додаток отримуєте буклет з адресами точок продажу такого кави.

А найголовніше те, що кожен покупець кавоварки автоматично стає членом клубу Nespresso. Таким чином, ви зможете, при потребі, замовити каву капсули неспрессо по телефону і вам доставлять покупку додому. Це означає, що не потрібно буде шукати капсули в магазинах, вони самі прийдуть до вас, тільки слід оплатити покупку і насолоджуватися ароматним напоєм.

Якщо трапилося так, що у вас немає кавоварки Nespresso і ви не збираєтеся поки її купувати, а значить не є членом клубу, то можете купити капсули неспрессо в бутіку чи барі Nespresso. Там також можна спробувати різні сорти і обрати кращий для себе.

Що стосується бутиків, то вони є у всіх великих містах світу, так що не проблема його знайти. А ось бутік-барів всього 5, а в СНД можна знайти такий бар тільки в Москві.

Зміст:

  • Що таке кава в капсулах Nespresso
  • Сорти кави Nespresso
  • Nespresso Ristretto
  • Nespresso Arpeggio
  • Nespresso Roma
  • Nespresso INDRIYA
  • Nespresso Linizio Lungo
  • Nespresso-Cosi
  • Відео

Кава неспрессо і його основні сорти

Що таке кава в капсулах Nespresso

Взагалі, кава в капсулах – це кава в герметичних упаковках, усередині яких розташовані фільтри. У кожній упаковці спресований мелену каву. Завдяки такій упаковці, кави зберігає свої корисні властивості протягом двох років. У кожній капсулі міститься близько 8 грам кави. Якщо хочете більш міцний напій, то можна встановити кількість рідини, або ж можна натиснути певну кнопку, щоб приготувати якийсь напій. У такому випадку кавова машина сама визначить кількість води. На смак і міцність кави також впливає температура, кофемашина дає можливість встановити її також.

Кава в капсулах вперше відкрила людству марка Nespresso, яка в 1998 році випустила такий вид кави. Спочатку кава в капсулах можна було купити тільки в Швейцарії. Саме ця країна стала першовідкривачем такого кави. Але, пізніше кави в капсулах можна вже було купити в будь-якій країні світу.

Завдяки такій герметичній упаковці, кави в капсулі довго зберігається свіжим, і всі смакові якості залишаються в такому ж вигляді, як і в свіжомеленому кави. Якість такого кави дуже висока. Перед тим, як пакувати, кава обсмажується і перемелюється, а вже тоді упаковується в капсули. З-за цього, кава повністю готовий до приготування.

Кава в капсулах, в першу чергу, придуманий для офісних працівників, щоб вони менше часу витрачали на приготування такого напою. Для цього потрібна тільки капсульна кавоварка і капсула. Саме приготування займає всього кілька секунд, а кава виходить дуже ароматним і нічим не гірше натурального свіжозавареної кави. Кофемашину дуже легко почистити після роботи – потрібно тільки викинути використану капсулу. Щоб приготувати таку каву неспрессо, слід в кавоварку покласти капсулу, залити воду, натиснути кнопку і почекати кілька секунд. Коли кава буде готовий, то капсула сама надійде в спеціальний контейнер. Тому, кофемашина готує каву дуже гігієнічно, а також виставляє необхідну температуру і тиск.
Кава неспрессо і його основні сорти

Сорти Nespresso

Кава Nespresso – це безліч сортів, які володіють особливими ароматичними і смаковими властивостями. Компанія-виробник щороку радує своїх шанувальників новими сортами, які випускаються в обмежених кількостях. В суміші Nespresso додаються тільки найкращі кавові сорту. За оцінкою експертів, ця компанія використовує тільки 1-2% кави, вирощеного в світі, а все інше не підходить під критерії відбору Nespresso.

Nespresso Ristretto

Кава в капсулах Nespresso Ristretto – це суміш південноамериканської і восточноамериканской арабіки, лише з невеликим додаванням робусти. Обжарка такої кави окрема, тому в каву відчувається особливий фруктовий смак і насиченість еспресо.

Рістретто – це кава , який складається в основному з кращих сортів південноамериканської арабіки, яка вирощується на плантаціях Колумбії і Бразилії. Додавання арабіки з східної Америки надає кави легку кислинку. Робуста ж, в свою чергу, доповнює особливо пряним ароматом. У кави відчуваються нотки сильної обжарювання, яка перекривається шоколадним смаком.
Кава неспрессо і його основні сорти

Nespresso Arpeggio

Кава в капсулах Nespresso Arpeggio має упаковку, яка налічує 10 капсул. Обжарка такого кава темна, а арабіка використовується з плантацій Центральної і Південної Америки. Смак такого напою насичений з щільною пінкою, а смак доповнюється нотками какао. Зернам, вирощених у цій місцевості притаманні фруктові та солодкі нотки. Темна обжарювання кави надає напою особливий міцний смак гіркий аромат, хоча відчуваються деякі нотки какао.

Nespresso Roma

Кава в капсулах Nespresso Roma – це поєднання легкого обсмажування зерен з Південної і Центральної Америки. Також в цю суміш додано кілька зерен робусти, що надає кави насичений смак і деревні нотки. Арабіка з Центральної Америки наповнює напій особливо витонченим смаком і ароматом. Арабіка з Південної Америки і робуста створюють щільну пінку і особливе післясмак.

Завдяки легкій обжарюванні зерен, відчуваються деревні нотки і стійкий післясмак. Така обсмаження, а також дрібний помел дають каву дуже тонкі нотки, які народжують в чашці не дуже міцний, але справжня кава.
Кава неспрессо і його основні сорти

Nespresso INDRIYA

Кава в капсулах Nespresso INDRIYA from India – це кава дуже темного обсмаження. Вирощений такої кави на плантаціях Південної Індії. Склад кави в капсулах Nespresso INDRIYA from India – арабіка з додаванням робусти. Саме кава робуста додає пряні нотки.

Арабіка і Робуста, вирощені в Південній Індії, виростають в тіні, захищені від сонця деревами. Таке вирощування допомагає зберегти пряність у культурах. Робуста також допомагає зберегти щільну пінку і міцний, гіркий смак. Для цього напою використовуються тільки найкращі ягоди з Індії, які пройшли суворий відбір.

Nespresso Linizio Lungo

Кава в капсулах Nespresso Linizio Lungo – це напій дуже високої якості, так як для його приготування використовуються тільки елітні сорти арабіки. Кава відрізняється яскраво вираженим солодовим, м’яким смаком, зі злаковими нотками. До складу таких капсул входить тільки чиста арабіка, яка вирощена в Південній Америці. Країнами походження кавових зерен вважаються Колумбія і Бразилія. Кава з цих плантацій має округлий, неповторний характер. Суміші кави для Nespresso Linizio Lungo обсмажуються окремо, з-за чого зберігається оксамитово гладенька текстура.

Nespresso-Cosi

Кава в капсулах Nespresso Cosi – це легкий еспресо, з цитрусовою ноткою. До складу такого напою входить виключно чиста арабіка, що росте в Східній Африці, а також в Південній і Центральній Америці. Саме кенійська арабіка додає кави лимонну нотку, яка доповнює солодкість арабіки з Америки. Легке обсмажування зерен підкреслює легкі фруктові нотки. Кава виходить дивно легкий і освіжаючий. Виробником такої кави є Швейцарія – перша країна-виробник кави в капсулах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.