Кава Нескафе і весь його асортимент

Кава Нескафе і весь його асортиментНескафе – найбільша торгова марка, що каву не тільки в Росії, але і у всьому світі. Щодня в усьому світі випивається більше 80 мільйонів чашок кави Нескафе. 5 разів ця торгова марка ставала «народної» завдяки високій якості і відмінного смаку. Походить ця назва від злиття слів “Нестле” та італійського слова кэфи в 1938 році в Швейцарії. Поява розчинної кави назавжди вирішило проблему тривалого зберігання кави і промислової переробки.

Розчинна кава Нескафе дуже швидко завоював весь світ, ставши самим відомим брендом. Завдяки тому, що виробники постійно збільшують різноманітність сортів, цей напій не встигає набридати людям. Величезний 75 річний досвід відбору кращих кавових зерен, їх змішування, переробки і обсмажування пояснює широку популярність кави Нескафе у багатьох країнах світу.

Хоча розчинну каву існував до появи Нескафе, полюбили і визнали його тільки після цього. Фахівці робили все, щоб люди оцінили і полюбили цю каву. Вони постійно вдосконалювали його смакові якості, упаковку для того, щоб зберігалися всі його властивості.

Зміст:

 • Асортимент Нескафе
 • Нескафе Класік
 • Нескафе Голд
 • Нескафе Голд Декаф
 • Нескафе Еспрессо
 • Нескафе Альта Ріка
 • Нескафе Кап Коламбі
 • Нескафе Грін Бленд
 • Нескафе Монтего
 • Нескафе Еспіріт
 • Нескафе Экселла
 • Нескафе Президент
 • Нескафе Естет
 • Нескафе Бразеро
 • Нескафе Кенжара
 • Нескафе 3 в 1 Турбо
 • Нескафе 3 в 1 Екстра Стронг
 • Кава Нескафе Мате
 • Нескафе Дольче густо
 • Відео

Кава Нескафе і весь його асортимент

Асортимент Нескафе

Асортимент кави Нескафе настільки широкий, що здатний догодити будь-якому гурману. Кожна людина може підібрати те, що підходить йому ідеально. На сьогоднішній день компанія виробляє близько 140 видів кави та кавових напоїв. У кожного сорту свій неповторний смак і аромат.

Нескафе Класік

Нескафе Класік – це фірмовий кави цього бренду, який є самим улюбленим у всьому світі. Його насичений смак і аромат зарядять вас бадьорістю і енергією на цілий день. Виготовляється він із зерен арабіки і робусти, вирощеної в Бразилії. Це досить міцну каву з гіркуватим присмаком. Продається він в жерстяній банці, що допомагає зберегти кавовий аромат і корисні властивості на довгий час. Покупцям запропоновано банки по 50, 100 і 250 грам.

Нескафе Голд

Нескафе Голд – це ароматний кави преміум класу. Як тільки заллєте його окропом, то запах буде відчуватися по всій квартирі. Вишукана суміш зерен арабіки і робусти, їх бережна обсмажування забезпечує м’який смак і легкий карамельний аромат. На ринку він представлений скляними банками по 200, 100 і 50 грам, а також м’якими пакетами по 150 і 75 грам.
Кава Нескафе і весь його асортимент

Нескафе Голд Декаф

Нескафе Голд Декаф – це створений за спеціальними технологіями, які дозволяють зберігати всі якості і смак кавових зерен. Ця кава майже не містить кофеїну і випускається в скляних банках по 47 і 95 грам.

Нескафе Еспрессо

Нескафе Еспрессо – це добірні зерна арабіки, обсмажених до темного кольору. Ця кава дуже схожий на італійський, завдяки міцному насиченому смаку і ніжною піною. Консистенція всіх крупинок правильна завдяки новітній технології, заснованої на розпиленні рідкої основи. Саме цей вид найбільше схожий на свіжозаварений кави, також він чудово поєднується з вершками і молоком. Випускається в м’яких упаковках по 70 і 500 грам і в скляних банках по 100 і 200 грам.

Нескафе Альта Ріка

Нескафе Альта Ріка – добре обсмажені кавові зерна з плантації Латинської Америки, які дарують насичений смак, яскраво виражений пряний аромат. Кава має легкий терпкувато-мигдальний присмак. Він ідеально підходить для приготування еспресо, капучіно та мокачино. На ринку представлений скляними банкам за 95 грам і пакетами по 500 грам.

Нескафе Кап Коламбі

Нескафе Кап Коламбі – кава з ніжним оксамитовим смаком з відтінками фруктів. Проводиться він з колумбійської арабіки, яку делікатно обсмажують професіонали. В результаті ми отримуємо божественний смак і вишуканий аромат. Продається в 10 грамової скляній банці.

Нескафе Грін Бленд

Нескафе Грін Бленд – не тільки смачний і підбадьорливий кави, але і еліксир жіночої молодості та краси. Такий ефект обумовлюється незвичайним поєднанням зелених несмажених та обсмажених зерен кави. Завдяки цьому напої міститься стільки ж антиоксидантів, як і в зеленому чаї, тільки вони засвоюються набагато краще. Смак цієї кави досить незвичайний, дуже ніжний і свіжий. Купити його можна в скляній 100 грамової банку, 70 і 150 грама м’якій упаковці.
Кава Нескафе і весь його асортимент

Нескафе Монтего

Нескафе Монтего – це натуральна кава чудової якості. У нього дуже витончений смак і приємний аромат. Середня ступінь обжарювання добірних м’яких сортів кавових зерен забезпечує такий особливий смак. Покупцям пропонується пакет розміром 75, 150, 750 грам і скляної 90 грамової банку.

Нескафе Еспіріт

Нескафе Еспіріт – міцний насичений аромат і м’який смак. Продається в скляній 50 або 100 грамової банку.

Нескафе Экселла

Нескафе Экселла – унікальний сорт кави для справжніх гурманів, вироблений з добірних зерен, які ростуть на плантаціях Японії. Їх переробляють за спеціальною технологією «спри драед» і обсмажують до темного кольору. Смак цієї кави відрізняється бархатистістю і натуральним ароматом свіжообсмаженої кави. При вкушении цього напою створюється відчуття спокою і гармонії. Він також не втрачає свого смаку і в холодному вигляді. Випускається в скляних банках по 200 грам.

Нескафе Президент

Нескафе Президент – кава вищого класу середньої фортеці, виготовлений із зерен, відібраних на плантаціях Бразилії і пройшли ретельний контроль якості. Прекрасний смак і хвилюючий аромат напою, що по гідності оцінить справжній кавоман. Пропонується в стеклянных24 і 90 грамових банках.
Кава Нескафе і весь його асортимент

Нескафе Естет

Нескафе Естет – натуральний напій, створений із зерен арабіки, що забезпечує менший вміст кофеїну. Ця кава втілив у собі повну гармонію смаку кавових зерен сильної обжарювання. На ринку він запропонований 100 грамів скляними банками.

Нескафе Бразеро

Нескафе Бразеро – натуральний розчинний напій, виготовлений з якісних кавових плодів. Відрізняється досить високим вмістом кофеїну. Смак у нього міцний і яскраво виражений аромат трохи приглушений. Пропонується в банку, розміром 110 і 300 грам.

Нескафе Кенжара

Нескафе Кенжара – відрізняється насиченим смаком і дуже легким ароматом завдяки слабообжаренной арабіці, вирощеної на плантаціях Коста-Ріки і Кенії. Золотисті кристали кави упаковані в скляні 100 грамові банки.

Нескафе 3 в 1 Турбо

Нескафе 3 в 1 Турбо – найсмачніший кавовий напій з молоком і цукром. Випускається в пачках по 20 пакетиків в кожній.

Нескафе 3 в 1 Екстра Стронг

Нескафе 3 в 1 Екстра Стронг – міцний напій, що бадьорить, вміст кофеїну в якому збільшено на 70%. Випускається в стіках.
Кава Нескафе і весь його асортимент

Кава Нескафе Мате

Кава Нескафе Мате – ніжний вершковий кави. Він продається, як в стіках так банках різного обсягу (170, 200 і 400 грам).

Нескафе Дольче густо

Нескафе Дольче густо – капсули для приготування різних кавових напоїв в кавоварці. Існує 16 видів капсул, які порадують вас своїм неповторним смаком і ароматом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.