Кава на будь-який смак

Кава на будь-який смак

Кава на будь який смакКава сьогодні вважається символом епохи. Секрет приготування цього напою ховається не тільки в старовинних рецептах, але і в правильному виборі зерен. Вони бувають трьох видів: арабіка, наприклад родом з Аравійського півострова, ліберіка і робуста, припустимо Конго. Слід зазначити, що робуста не використовується сам по собі, бо він має не виражений аромат. Враховуючи місце походження і спосіб обробки зерен, кави поділяють на кілька тисяч сортів. Вибір конкретного з них залежить від багатьох факторів: смакових пристрастей, матеріальних можливостей, настрої і навіть часу доби. Кулінарія 1955 року славиться численними рецептами приготування кави, в деяких з них зазначено, що до ранкової трапези більше підійде суміш кенійського і колумбійського сортів. Такий напій буде мати яскраво виражений смак з вкрапленнями молочних ноток.

Смако-ароматичні властивості кавових зерен залежать від ступеня їх термічної обробки. Кожна стадія обжарювання має свою назву: корична, американська, сіті, віденська, еспрессо, французька. Не можна не згадати про італійською технологією обробки, в результаті смак напою виходить гіркий, палений. Існують різні рецепти приготування кави, але найкращий напій – той, що зварений з любов’ю.

Заварюємо кави

Спосіб приготування кавового напою досить простий: потрібно взяти турку і налити в неї м’яку воду. Для однієї порції знадобиться 40-60 мл Потім додати в неї 6 г кави. Після цього поставити турку на слабкий вогонь. Кип’ятити кави не можна, треба тільки дочекатися утворення густої шапки піни, і напій готовий.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.