Кава Макіато

У перекладі з італійської мови, макіато (macchiato) означає «плямистий». Рецепт приготування кави макіато заснований на еспресо і сильно збитому молоці. На відміну від капучіно, має схожий склад, макіато має велику міцність при меншому обсязі, тому він більш ароматний і міцний. Кожен бариста готує макіато по різному, але його основа незмінна. Найчастіше в рецепт додають сироп, який надає насолоду і доповнює кави своїм ароматом.

Рецепт кави макіато класичний.

Для його приготування необхідно наступне:

  • 70 мл кави еспресо;
  • 100 мл молока;
  • цукор – за бажанням;
  • сироп – за бажанням.

Приготування класичного кави макіато.

В першу чергу необхідно збити молоко. Бажано використовувати для цього парову насадку для кавоварки. При її відсутності, молоко потрібно нагріти приблизно до 70 градусів і збити міксером до отримання піни, своєю консистенцією нагадує сметану. В крайньому випадку, збити молочну піну можна вручну, але на це потрібно більше часу. При бажанні, додати цукор прямо в молоко.

Збиту молочну піну перелити в келих не до верху і акуратно влити свіжоприготований еспресо. Щоб шари не змішувалися, еспресо має бути гаряче молока. Зверху викласти залишки молочної піни. В результаті вийде тришаровий макіато, з маленьким кавовим плямою зверху.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.