Кава-леді: основні навички, додаткові обов’язки

Кава леді: основні навички, додаткові обовязкиКава-леді – це така професія, яка з’явилася зовсім недавно. Під час великої конкуренції, багато компаній приділяють увагу своїй респектабельності та іміджу.

Основною функцією такої професії є приготування кави, інших гарячих напоїв і легких закусок, а також правильна подача всього цього.

Зміст:

  • Основні навички, якими має володіти претендент на цю посаду
  • Додаткові обов’язки кава-леді
  • Зарплата кава-леді

Кава леді: основні навички, додаткові обовязки

Основні навички, якими має володіти претендент на цю посаду

Перше – це вміння приготування кави. Звичайно, роботодавець не буде вимагати від кави-леді, щоб вона готувала каву, як справжній бариста. Але вміти користуватися кавоварка є обов’язковою умовою.

Друге – це вміння правильно сервірувати стіл. Важливо вміти добре розміщувати напої і закуски на підносі, а потім ставити їх перед гостями. Це дуже важливо, так як кава-леді повинна правильно вести себе при подачі, бути ненав’язливою, вона повинна бути практично непоміченою.

Третє – це вміння вести господарську діяльність. Найчастіше кава-леді відповідає не тільки за приготування і подавання кави, але і за закупівлю всіх складових. Тут важливо вибирати якісну каву і чай, а також правильно планувати витрати, щоб своєчасно поповнювати запаси.

Кава-леді повинні мати не тільки приємну зовнішність, але і вміти правильно і красиво одягатися.

Додаткові обов’язки кава-леді

Що стосується додаткових обов’язків, то їх визначає безпосередньо роботодавець. У деяких офісах власниці цієї професії тільки відповідає за приготування і подавання кави. В інших вона виконує обов’язки свого роду офіс-менеджера. У цьому випадку вона повинна, крім своїх основних обов’язків, прибирати приміщення кухні і переговорної, а також виконувати роботу секретарки.

Як правило, кава-леді – це професія, яка більше необхідна у великих компаніях. Такі компанії, в першу чергу, хочуть справити гарне враження на відвідувачів. Вони подають каву керівникам, їх відвідувачам, обслуговують важливі переговори й зустрічі.

На перший погляд, ця професія проста, але це тільки на перший погляд. Насправді претендентка на цю посаду повинна бути впевнена в тому, що впорається з посадою офіціантки, офіс-менеджера, секретаря одночасно.

Кава-леді – це професія, яка передбачає виклик позитивних емоцій. Такий працівник повинен мати завжди гарний настрій і позитивний настрій. Це важлива умова при працевлаштуванні на дану вакансію.

Кава-леді – це професія, яка з’явилася спеціально для офісів. В наш час оголошень, що компанія претенденток на цю посаду, ще небагато, але вони є. Само собою назву кава-леді передбачає варіння кави, а також чаю.

Цей вид діяльності з’явився на стику трьох професій – бариста, секретар та офіціант. Від секретаря він отримав діловий етикет. Від бариста – майстерність приготування кави, а від офіціанта – вміння красиво подати. Загалом виходить така собі «господиня». Часто кава-леді ще називають офісної господинею. Це тому, що в її обов’язки входить закупівля кави, чаю, серветок, цукру та інших складових. Після переговорів і зустрічей вона повинна прибрати конференц-зал, привести все в порядок. Так, їй потрібно буде взяти ганчірку в руки і почати прибирати.
Кава леді: основні навички, додаткові обовязки

Зарплата кава-леді

Зарплата кава-леді залежить, насамперед, від статусу компанії, а не від кількості обов’язків. Великі компанії, банки, консалтингові компанії не шкодують грошей на обслуговування, так як це є обличчям компанії. Особливо, якщо багато залежить від роботи з клієнтами фірми.

Кейтерингові компанії також вимагають кава-леді. Вони надають ресторанні послуги на виїздах, організовують кава-паузи на конференціях. Таким чином, можна зробити професію кава-леді підробітком. Необхідно просто подати резюме в таку компанію, вони заносять в базу всі ваші дані і при необхідності можуть викликати на замовлення.

Кава-леді – це жінка енергійна, господарська, яка знає де і що знаходиться на кухні, як все швидко організувати, як бути ненав’язливою, але в теж час приділити увагою кожного клієнта.

Пріоритетом є володіння іноземними мовами, що відкриває великі межі. Така кава-леді може знайти роботу в іноземних компаніях, де платня буде набагато більше. Виглядати як модель не обов’язково, головне мати розмір одягу не більше 48 – це вітається, мати привабливу зовнішність, бути акуратним і мати грамотну мову.

Кава-леді може бути затребувана у будь-якій компанії. До речі, ця професія існує саме для офісу. В її турботу входить кухня, чайники, кавоварки і все має сяяти чистотою. Кава-леді прибирає в переговорних кімнатах, сервірує столи, зустрічає гостей і забезпечує їх всім необхідним. Все має працювати, як годинник і виблискувати чистотою. Головне – це не залишити гостей без води, кави та чаю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.