Кава Лавацца – види

Кава Лавацца випускає однойменна компанія, яка являє види обсмаженої кави з кількох змішаних в одній банці сортів. Ця ідея сподобалася споживачам, тому цей напій досить успішним на ринку в даний час. Суміші складаються професійними дегустаторами.

Кава Лавацца – види

Види

В одну упаковку входять зерна і сорти різного походження, що в результаті дає дуже смачний тонкий і ароматний напій. Наприклад, кава «Top Class Lavazza» має шоколадним присмаком. До його складу входять суміші арабіки з Бразилії і Центральної Америки. Але ось «Lavazza Super Crema» вже більш підходяща суміш для еспресо, напій має золотисту щільну пінку.

Лавацца виготовляє кави,до складу якого входить десять сортів. Зазвичай на упаковці вказані основні характеристики, тонкощі аромату і смаку. Ще на кавовій банку розписані рекомендації щодо відповідності цієї кавової суміші певним напоїв.

В основному компанія Лавацца поставляє зернової кави, який поміщений в пакети або банки. Але можна зустріти і мелену каву, поміщений в одноразові капсули, в яких міститься доза кави для одноразового використання. Це герметично запаковані капсули, які призначені для спеціальних капсульних кавоварок.

Лавацца Еспресо

Це дуже якісний дорогий напій. До складу пакету входять зерна арабіки ід Африки та Центральної Америки. Головне тут обсмажування, яка рівномірно розподілена по всій поверхні зерен. Ось так і виходить особливий смак і аромат цієї кави.

Лавацца Оро

До складу цієї суміші увійшли кращі сорти арабіки з Південної і Центральної Америки. Аромат цього напою дуже легко розпізнати. У нього солодкуватий з невеликою кислинкою смак.

Lavazza Club

Ця суміш створювалася спеціально для любителів арабіки, оскільки до нього увійшли кращі сорти арабіки, зібраної на плантаціях Латинської Америки. У Lavazza Club зібрали зерна, що пройшли процес обжарювання за особливою технологією, що і збагатило напій винятковим ароматом і смаком підбадьорливого міцної кави.

LavAzza Rossa

Готова кавова суміш являє собою міцну каву з невеликою гіркуватістю і кремовою щільною пінкою. До складу увійшли зерна арабіки з Південної Америки і робуста, вирощена на африканських плантаціях. Завдяки робусті цей напій придбав насиченість і шоколадний аромат, а арабіці – ніжний смак та легкість.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.